چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ,21 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۰
​مدیرکل ثبت احوال سیستان وبوچستان خبر داد:
درخواست صدور بیش از ۲۱۳ هزار کارت هوشمند ملی
 
مدیرکل ثبت احوال سیستان وبلوچستان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه، ۲۱۳هزار و ۲۴۳ درخواست در سامانه دریافت کارت هوشمند ملی ثبت شده است.
رضا راحت دهمرده در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: جمعیت بالای ۱۵ سال و واجد شرایط اخذ کارت هوشمند ملی در استان تا پایان سال یک میلیون و ۲۵۱ هزار و ۳۸۶ نفر است .
وی همچنین از ارائه کارت هوشمند به ۸۱ درصد از جمعیت استان خبر داد و افزود: از ابتدای طرح در سال ۹۱ تاکنون یک میلیون و ۲۵۱ هزار و ۳۸۶ نفر تحت پوشش این خدمت قرار گرفته اند.
دهمرده تنها راه ثبت نام کارت هوشمند ملی را مراجعه به پایگاه اینترنتی www.ncr.ir بیان کرد و گفت: ثبت نام برای کارت هوشمند ملی تنها از این طریق صورت می گیرد و تمامی افراد بالای ۱۵ سال می توانند نسبت به ثبت نام کارت هوشمند ملی در این سایت اقدام کنند.
مدیرکل ثبت احوال استان تاکید کرد: با توجه به اطلاع رسانی از طریق پیامک به منظور مراجعه به ایستگاه برای ثبت نام و یا تحویل کارت، از شهروندان درخواست می شود تا در تاریخ تعیین شده بر روی فرم درخواست به ادارات ثبت احوال مراجعه کنند.
وی در پایان گفت: هموطنان می توانند با وارد کردن کد دستوری#6090*4* از آخرین وضعیت صدور کارت هوشمند ملی خود اطلاع پیدا کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۶۱۳


ارسال