چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ,21 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
​معاون پژوهش آموزش و پرورش ناحیه 2 خبر داد:
برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی در زاهدان/ تجلیل از پژوهشگر برتر کشور
 
معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش ناحیه 2 زاهدان گفت: صبح امروز و طی مراسمی از پژوهشگر برتر استان که در سطح ملی موفق به کسب مقام شده بود در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی این ناحیه تجلیل شد.
رضا بامری در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: به مناسبت هفته پژوهش نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان و همکاران فرهنگی اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 زاهدان در محل سالن ورزشی ذوالفقار دایر شد.
وی ادامه داد: در این نمایشگاه یک روزه که در قالب 50 غرفه دایر شد دانش آموزان برتر و معلمان فرهنگی این ناحیه دستاوردها و پژوهش های شاخص خود را در معرض دید علاقمندان قرار دادند که بسیار هم مورد توجه قرار گرفت.
به گفته بامری، در این مراسم از مرضیه کیخوایی پژوهشگر برتر استان که در سطح ملی نیز موفق به اخذ مقام شده بود تجلیل به عمل آمد.
وی خاطرنشان کرد: تجلیل از دانش آموزان نخبه در حوزه پژوهش، تقدیر از معلمان نویسنده برتر و فعالان حوزه پژوهش از دیگر برنامه هایی بود که در این نمایشگاه یک روزه انجام شد.
شایان ذکر است در این نمایشگاه در کنار غرفه های مخصوص گرامیداشت یاد و نام شهدای استان، محصولات و تولیدات بومی سیستان وبلوچستان نیز به بازدیدکنندگان عرضه شد.همچنین نظیر این نمایشگاه در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان به مدت یک هفته آغاز بکار کرد.
دانش آموزان یکی از مدارس این شهرستان نیز خلاقیت و توانمندی های خود را در قالب نمایشگاه ویژه رده سنی 4 تا 6 سال و قبل از ورود به مدرسه به نمایش گذاشتند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۷۱۸


ارسال