پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ ,18 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵
​جهاد علمی آستان قدس رضوی در مدارس حاشیه زاهدان
 
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی گفت: با هدف رشد علمی دانش آموزان زاهدانی به خصوص در حاشیه شهر اجرای رایگان طرح کلاس های تقویتی و آموزشی در این شهرستان کلید خورد.
دادخداخدایار در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در سیستان وبلوچستان از زمان آغاز فعالیت خود با تشکیل کانون های مختلف، اقدامات خود را دسته بندی کرد تا هر کانون در حوزه تخصصی خود فعالیت کند.
وی ادامه داد: یکی از این کانون ها مربوط به حوزه مشاوره و هدایت تحصیلی دانش آموزان است که در این خصوص بحث آموزش دانش آموزان در دستور کار قرار گرفته است به گونه ای پنج شنبه های هر هفته در چند مدرسه زاهدان کلاس های جبرانی و فوق العاده برای دانش آموزان برگزار می شود.
وی با بیان اینکه کلاس های فوق کاملاً رایگان و توسط معلمان خادمیار آستان قدس رضوی به صورت داوطلبانه برگزار می شود ادامه داد: طی هماهنگی انجام شده با اداره آموزش و پرورش ناحیه یک، معرفی مدارس و انتخاب نوع دروس بر عهده آموزش و پرورش است و اعزام معلم را دفتر نمایندگی آستان قدس انجام می دهد که این طرح در حال حاضر در مدارس دخترانه و پسرانه حاشیه شهر که نیاز بیشتری دارند در حال اجرا است.
به گفته مسئول دفتر آستان قدس رضوی در استان؛ این طرح قرار است تا پایان سال ادامه پیدا کند و این قابلیت وجود دارد تا هر تعداد مدرسه که آموزش و پرورش اعلام کند نسبت به اعزام معلم و مربی داوطلب خادمیار اقدام کنیم.
شایان ذکر است دانش آموزان زاهدانی نیز از این طرح استقبال کرده و اجرای آن را زمینه ساز حل مشکلات تحصیلی خود می دانند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۸۲۵


ارسال