جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ,30 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
بر اثر واژگونی خودروی حامل دانش آموزان در شهرستان هیرمند سه نفر زخمی و روانه بیمارستان شدند.
به گزارش عصرهامون، هنوز دو هفته از ماجرای فوت چهار دانش آموز در زاهدان نمی گذرد که اینبار خبرها حاکی از وقوع تصادف سرویس مدارس در شمال استان سیستان وبلوچستان دارد.

عدم سرویس دهی مناسب و فاصله مدرسه تا محل سکونت دانش آموزان همواره یکی از چالش هایی است که والدین و فرزندان آنها با این مشکل دست و پنجه نرم کرده به گونه ای که در هفته اخیر نیز تردد دانش آموزان از عرض یک جاده در حوالی شهرستان هیرمند موجب برخورد یک ماشین با آنها شد که در پی این حادثه یکی از دانش آموزان جان خود را از دست داد.

با این تفاسیر اما صبح امروز واژگونی خودروی حامل دانش آموزان در مسیر روستای شندل شهرستان هیرمند منجر به زخمی شدن سه دانش آموز دیگر شد.

شنیده ها حاکی از آن است که  خودروی سواری سمند در جاده زابل به هیرمند از مسیر خود در محدوده روستای شندل از جاده منحرف و واژگون می شود که پس از این حادثه دانش آموزانی که دچار جراحت شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.

علی ای حال طولانی بودن مسیرهای مواصلاتی به مدرسه، وجود مدارس در حاشیه جاده ها و همچنین نبود علائم راهنمایی و رانندگی مناسب و سرعتگیر در طول مسیرها همواره یکی از عللی به شمار می رود که جان دانش آموزان سیستانی و بلوچستانی را در معرض خطر قرار داده است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۰۱۰


ارسال