يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ,24 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۴
دوره آموزشی خانواده ایرانی اسلامی در زاهدان برگزار می شود
 
مسئول آموزش ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سیستان وبلوچستان از برگزاری طرح خانواده ایرانی اسلامی در استان خبر داد.
عباس کاظم پور در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: این تصور که ما در جبهه انقلاب اسلامی نیرو و فعال فرهنگی کم داریم تصور اشتباهی است؛ بلکه مشکل ما در پالایش و  هدایت تخصصی افراد  است.
وی ادامه داد: ما در مرحله جذب، افراد را به خوبی  پای کار می‌آوریم؛ اما مرحله نگهداری جذب و رشد آن ها ضعیف عمل کرده ایم و علتش این است که همه دنبال افزایش مخاطب هستیم نه فرآوری و اصل در جذب مخاطب قرار گرفته است که این موضوع باعث شده در اثرگذاری اجتماعی ضعیف تر باشیم؛ زیرا افراد به کنشگری تخصصی نمی‌رسند.
به گفته کاظم پور؛ در این طرح، مسئله‌ خودکفایی اقتصادی گروه‌های فرهنگی و... در آینده، به صورت ویژه مد نظر است و در فرایند دوره، مهارت‌های درآمدزایی در موضوع آموزشی، مورد تمرین عملی قرار خواهد گرفت که در این مرحله ضمن شناسایی افراد کنشگر؛ ظرفیت شناسی، مساله یابی، مخاطب شناسی و ایده پردازی و... به صورت کارگاهی تدریس می شود.
وی خاطرنشان کرد: این دوره ویژه علاقه مندان و دغدغه مندان در عرصه خانواده ویژه سنین 19 تا 29 سال می باشد که افراد در قالب آموزشی متفاوت، متنوع و در یک بازه زمانی مدت می تواند به یک فعال عرصه خانواده تبدیل شده و مساله یابی، تیم سازی و اصول برنامه ریزی عملی را به خوبی بیاموزند.
وی تاکید کرد: علاقه مندان می توانند مشخصات فردی یا نهاد و موسسه ای که در آن فعال هستند را به شماره تلفن 09136788551 ارسال کنند تا شرایط شرکت در دوره برایشان فراهم شود.
وی از برگزاری مسابقه ایده پردازی نیز خبر داد و گفت: کسانی که ایده های جدید و عملیاتی خود در حوزه اقتصادی و فرهنگی را ارسال کنند ضمن حمایت؛ از جوایز دوره بهره مند می شوند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۰۸۴


ارسال