پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ,6 August 2020
1
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان از پرداخت 2هزار میلیارد ریال تسهیلات به طرح های کشاورزی استان خبر داد و گفت: 4هزار و 500نفر جذب بخش کشاورزی شده اند.
مجتبی پیری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به ارائه تسهیلات به بخش کشاوری اظهار کرد: از محل تسهیلات توسعه و اشتغال پایدار روستایی و عشایری تاکنون ۲۰۰میلیارد تومان در قالب دوهزار و10 طرح تسهیلات ارائه شده است.

به گفته وی، در این راستا زمینه اشتغال برای چهار هزار و500 در بخش کشاورزی ایجاد شده است که معادل ۵۳درصد کل تسهیلات توسعه اشتغال روستایی و عشایری استان می باشد .

رئیس سازمان جهاد کشاورزی اهم طرح هایی که موفق به دریافت تسهیلات کشاورزی شده است را طرح‌های صنایع تبدیلی وتکمیلی بخش کشاورزی ،طرح‌های پرورش گوساله، گوسفند، شتر، شترمرغ، مرغ گوشتی وتخم گذار، زنبورعسل، بلدرچين، کارخانه تولید جوجه یکروزه، احداث گلخانه، کشت گیاهان دارویی، مکانیزاسیون کشاورزی، پرورش ماهی در قفس ومیگو عنوان کرد.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۱۴۷


ارسال
حسین مهرپویان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۱۶:۳۵
اجرکم عندا...انشااِ....که بندگان خدارا برای یک امضا سند یک هفته سر دوانده نشده با شند برادر عزیز مردم از مدیریت جهاد بیشتر از دیگران انتظار مدیریت جهادی دارند