فعال اصلاح طلب:‏

حماسه ۹ دی سیلی محکمی بر دشمنان زد/ بیداری و آگاهی مردم باعث خاموشی فتنه 88 شد

15 دی 1397 ساعت 11:09

فعال اصلاح طلب گفت: دشمنان کشور سعی داشتند با فریب و گمراهی مردم، انتخابات را زیر سوال برده و آشوب ایجاد شده در کشور را برای رسیدن به مقاصد شوم خود به ناامنی بکشانند.


به گزارش عصرهامون، علی عزیزی در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: در کشور برای هر اعتراضی قانون و مقررات وضع شده است اینکه عده ای از نفوذی های دشمن در انتخابات ۸۸ در میان مردم آمده و با شعارهای ضد امنیت کشور درصدد آشوب بودند کاملا پیداست.

وی با اشاره به بیداری مردم افزود: بعد از اینکه چندین ماه اوضاع کشور توسط آشوبگران ناامن شده بود مردم وقتی دیدند که فتنه گران در روز عاشورا هم مشغول اغتشاش می باشند خشم شان لبریز شد و حماسه ۹ دی را خلق کردند.

فعال اصلاح طلب ادامه داد: اگر دشمنان بخواهند کوچکترین شکاف و رخنه در میان مردم و انقلاب ایجاد کنند مطمئنا با واکنش سخت مواجه می شوند.

وی با اشاره به سواستفاده مستکبران جهانی از فتنه ۸۸ تاکید کرد: وقتی دشمن از فرقه، جریان و یا هر عملی در کشور حمایت می کند باید بدانیم که زیان ما در همان مورد می باشد و باید دوری کرد.

عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: حماسه ۹ دی باعث شد تا دست متجاوزان از فتنه گری در انتخابات این کشور کوتاه شود و دشمنان جرات نکنند بیش از این در امور داخلی انتخابات ۸۸ دخالت کرده و آشوب ها را هدایت کنند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 107149

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/107149/حماسه-۹-دی-سیلی-محکمی-دشمنان-زد-بیداری-آگاهی-مردم-باعث-خاموشی-فتنه-88

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/