پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ,28 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۸
​فرمان تیراندازی به ماموران راهور زاهدان را چه کسی صادر کرد؟+ سند
 
تقارن دعوت رسانه های معاند برای تجمع مردم در خیابان کوثر زاهدان و شهادت پرسنل راهور در همان خیابان نشان می دهد گروهی اهدافی پنهان برای ضربه زدن به امنیت را در سر می پرورانند.
به گزارش عصرهامون، شب گذشته بود که خودروی پرسنل راهور در یکی از خیابان های زاهدان مورد هدف گلوله راکبان موتور قرار گرفت و سرگرد غلامحسین جام دوست آبادی به درجه رفیع شهادت نایل آمد و سرباز وظیفه هادی پیشه ور از ناحیه پهلو مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

پلیس در همان ساعات ابتدایی از تلاش برای شناسایی عاملین این حادثه خبر داد، اما نکته ای که نباید در این حادثه از آن غلفت شود اینکه حمله به خودروی پلیس راهور در خیابان کوثر زاهدان اتفاق می افتد و این همان خیابانی است که رسانه های معاند و ضدانقلاب از روزها قبل مردم را برای تجمع به آنجا دعوت کردند.

تقارن دعوت رسانه های معاند برای تجمع مردم در خیابان کوثر زاهدان و شهادت پرسنل راهور در همان خیابان قطعا نمی تواند اتفاقی باشد و مسلما با دستگیری عاملین این حادثه پرده از چهره طراحان برداشته می شود.
به نظر می رسد هدف اصلی راکبان مسلح موتور سوار مردم بوده و با آگاهی قبلی از روز 17 دی و در پی دعوت معاندین به تجمع تلاش داشته با سوء استفاده از تجمع احتمالی به سمت مردم تیراندازی کنند و پروژه کشته سازی و فشار به جمهوری اسلامی ایران را پی ریزی کنند اما وقتی با بی توجهی مردم مواجهه می شوند در شب 18 دی خودروی پلیس راهور را هدف گرفته و از حافظان امنیت انتقام می گیرند.

در حال باید منتظر ماند و دید عاملین این جنایت هولناک پس از دستگیری از هدف و انگیزه خود برای این حادثه هولناک چه می گویند.
 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۲۸۶


ارسال