سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ,25 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰
فراهم شدن اشتغال 250 نفر در ایرانشهر با اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی
 
فرمانده سپاه ایرانشهر گفت : با توجه به بیانات مقام معظم رهبری ، اقتصاد مقاومتی بهترین راهکار برای برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی است.
ببه گزارش عصرهامون ؛ سرهنگ حسین پودینه در حاشیه بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی ایرانشهر به خبرنگار پهره گفت:طرح های اقتصاد مقاومتی در ایرانشهر در قالب صنایع دستی، کشاورزی ، شیلات،پرورش طیور و دامداری می باشد که برای راه اندازی آنها بالغ بر یک میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

فرمانده سپاه ایرانشهر گفت: در حال حاظر اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در ایرانشهر زمینه اشتغال 250 نفر را فراهم آورده و با بهره وری درست از ظرفیت های منطقه می توان نیازهای جامعه را تامین کرد و مشکلات اقتصادی را کاهش داد.

وی ادامه داد : با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و تجارب عملی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اقتصاد مقاومتی بهترین راهکار برای برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی است.

سرهنگ پودینه گفت: ایجاد اشتغال پایدار با ارائه تسهیلات مناسب باعث پیشرفت مناطق کمتر توسعه یافته و رونق اقتصادی خانواده ها می شود.

وی بیان کرد: صنایع دستی فرصتی مهم برای رونق کسب و کار و اشتغالزایی در شهرستان ایرانشهر است که باید به درستی از آن استفاده کرد.

فرمانده سپاه ایرانشهر اظهار داشت: حمایت از کارگاههای کوچک زود بازده راه حل سریع برای اشتغالزایی جوانان و رونق بخش اقتصاد است.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۳۰۵


ارسال