چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ,18 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
معاون توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش کشور گفت: اگر علم توام با کاربرد و عمل همراه شود مطمئنا نتایج درخشانی را در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به دنبال خواهد داشت.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران علی الهیار ترکمن در گردهمایی رؤسای امور اداری و تشکیلات ادارات کل آموزش و پرورش کشور که در تالار وحدت دانشگاه دریانوردی چابهار برگزار شد اظهار کرد: سیستان و بلوچستان استان وحدت است، مردم، علمای شیعه و اهل سنت در نهایت تعامل و دوستی دیرینه با هم زندگی می کنند که این امر، از سرمایه های بزرگ این استان و کشور می باشد.
وی توسعه آموزش به لحاظ زیرساخت در استان را مهم دانست و افزود: سیستان و بلوچستان نگاه عمیق مسئولین را می طلبد و چابهار که دهمین نقطه ی استراتژیک دنیا و تنها نقطه ای از کشور که خارج از تحریم قرار دارد، باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
معاون توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش کشور ادامه داد: چابهار با اشاره به پیشرفت های چشمگیر اقتصادی امروز کانون توجهات سرمایه گذاران و مسئولین کشور شده است.
وی اجرای مولفه های آموزشی در مدارس را مهم عنوان و تاکید کرد: کارایی، اثربخشی بر مبنای هدف، انطباق با قوانین مقررات و مشروعیت، چهار مولفه ی موثر در تصمیم می باشد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در هر تصمیم چهار مولفه ی موثر وجود دارد که اگر این چهار مولفه مدنظر قرار گیرد تصمیم بسیار سنجیده خواهد بود و بار مثبتی در جامعه خواهد داشت.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۳۱۱


ارسال