پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ,2 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۳
معرفی ۶۸ پرونده متخلف رها سازی فاضلاب در معابر چابهار به دادستانی
 
رئیس شبکه بهداشت و درمان چابهار گفت: از اول امسال تاکنون ۶۰ پرونده متخلف رهاسازی فاظلاب در شهر و هشت پرونده متخلف رهاسازی فاضلاب در روستا به دادستانی چابهار و دادگاه عمومی نگور معرفی شده است
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران مسعود اعلایی در کارگروه فرعی با موضوع رسیدگی به معضلات رهاسازی فاظلاب های خانگی و اماکن عمومی چابهار که با حضور مسئولین مربوطه در شبکه بهداشت برگزار شد، اظهار کرد: جلسات آموزشی متعدد در شهر و روستا در خصوص معضلات بهداشتی، رهاسازی فاظلاب در معابر جهت آگاه سازی شهروندان توسط کارشناسان بهداشتی برگزار شده است.
وی با اشاره به عدم توجه بعضی از افراد و خانواده ها در این خصوص افزود: این مرکز پروندها را جهت رسیدگی به دادستانی ارسال تا تذکرات و جلوگیری از انجام مجدد چنین اعمال غیربهداشتی توسط مرجع قضایی پیگیری شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان چابهار ادامه داد: با توجه به اینکه بسیاری از معابر شهری از نبود فاضلاب رنج می برد می طلبد تا شهروندان از رهاسازی آب در معابر حتی الامکان پرهیز کنند تا مشکلات بهداشت محیط در این خصوص کاهش یابد.
وی با تاکید بر اینکه مسئولین مربوطه بایستی اقدامات جدی ر خصوص فاضلاب کشی شهری انجام دهند خاطرنشان کرد: شیوع برخی از بیماری ها ناشی از مسائل و مشکلات غیربهداشتی محیطی می باشد و اگر آب های روان کنترل نشوند مطمئنا تبعات بدی برای مردم خواهد داشت.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۳۱۲


ارسال