دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ,24 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
مریم شهرکی مسرور معلم دبستان شهید غلامعلی شهرکی شهرستان زهک به تازگی با شیوه و ابتکار جالب خود در تدریس به یکی از معلمان نمونه در استان تبدیل شده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا ؛ معلمی را می توان یکی از مقدس ترین مشاغل در دین مبین اسلام دانست، معلمی که به شغل انبیا نیز معروف است در تربیت نسل آینده کشور نقش مهم و پر رنگی را ایفا می کند.
در سیستان و بلوچستان نیز با توجه به کمبودات موجود در مدارس بسیاری از مدرسین مدارس راه های مختلفی را برای یادگیری دانش آموزان به کار می گیرند که یکی از مهمترین آنها ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان است.
مریم شهرکی مسرور معلم دبستان شهید غلامعلی شهرکی شهرستان زهک به تازگی با شیوه و ابتکار جالب خود در تدریس به یکی از معلمان نمونه در استان تبدیل شده است.این معلم خوش ذوق سیستانی در این خصوص گفت: بسیاری از دانش آموزان با وجود اینکه در کمترین امکانت رفاهی تحصیل می کنند اما از هوش بالایی برخوردار هستند و این امر باعث شد تا تحصیل را در طبیعت و به صورت علمی ادامه دهیم.

وی گفت: ۱۳ سال است که در شغل معلمی فعالیت دارم و برای تدریس حروف الفبا در این سالها سعی کرده ام تا به صورت نمایشی با کارهای ابتکاری به دانش آموزان بیاموزم.
شهرکی مسرور گفت: در این راه بسیاری از حرف ها و نگاه های تمسخر آمیز را به جان خریده ام تا بتوانم به دانش آموزان مفهوم درس را به صورت عملی برسانم، در هفته ای یک باز دانش آموزان را به کمک مدیر مدرسه به سینما میبریم تا روحیه آنها در امر یادگیری درس عوض شود.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۳۱۷


ارسال