يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ,15 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۰
مشارکت جوانان کلید توسعه کشور/ اعتماد به بیگانگان خطایی بزرگ است
 
نماینده مردم چابهار در مجلس با بیان اینکه مشارکت جوانان کلید توسعه کشور است، گفت:نباید نسبت به بدعهدی های اروپا بی تفاوت بود و بایدمقابله به مثل کرد.
به گزارش عصرهامون، عبدالغفور ایرانژاد در گفت وگو با خبرنگار چهاربهاران با بیان اینکه نقض برجام توسط آمریکا به دنیا نشان داد که غربی ها به دنبال تنش در خاورمیانه هستند، افزود: هدف آمریکا تنها رفتار یک جانبه و توام با زور است.
 
وی با اشاره به بدعهدی اروپا نسبت به توافقات سیاسی اظهار کرد: وقتی طرف مقابل یک قرارداد بین المللی علنا و با بهانه های پوچ اقدام به واپسگرایی می کند مسلما باید متقابلا رفتار کرد تا ارزش های کشور زیر سوال نرود.
 
به گفته نماینده مردم چابهار در مجلس، بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری فصل الخطاب مقامات سیاسی کشور است، اگر با غربی ها لطافت و مهربانی در برابر بدعهدی داشته باشیم مطمئنا انتظاراتشان بیشتر شده و به نوعی بدهکار می شویم در حالی که ما هیچ گاه بندهای قراردادهای بین المللی مان را نقض نکرده ایم.

وی گفت: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب نباید نسبت به بدعهدی های اروپا بی تفاوت بود و باید مقابله به مثل کرد.

وی بیان کرد: چهره آمریکا و سیاست خشنی که با دنیای اسلام دارد برای همه ما روشن شده است پس لزومی ندارد به استکبار اعتماد کنیم و باید توسعه کشور را متکی بر قدرت داخلی بنا کنیم.
 
ایرانژاد با اشاره به رتبه اول تولید علم ایران در جهان خاطرنشان کرد: وقتی بیشترین میزان پیشرفت علمی و تئوری را در جهان داریم مطمئنا نشان از قدرت جوانان این کشور است بنابراین وقتی اروپا و آمریکا نمی خواهند صادقانه برای پیشرفت ایران مشارکت کنند باید دست به زانوی خودمان برای توسعه کشورمان تلاش کنیم.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۳۲۳


ارسال