سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ,25 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۸
کشف و معدوم سازی بیش از 900 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در مهرستان
 
رئیس مرکزبهداشت مهرستان از کشف و معدوم سازی بیش از 900 کیلوگرم انواع مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در بخش آشار شهرستان مهرستان خبر داد.
محمد محمدی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان این مطلب اظهار کرد: دربازدید بازرسان بهداشت محیط شهر آشار از واحد های صنفی تهیه و توزیع مواد غذایی مقدار 925 کیلوگرم انواع مواد غذایی،آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی فاسد، تاریخ مصرف گذشته و غیر مجاز جمع آوری و معدوم سازی شد.

وی افزود : خط قرمز مرکز بهداشت و درمانی شهرستان مهرستان حفظ و ارتقای سطح سلامت عموم مردم بوده و بازرسان این مرکز به صورت شبانه روزی تمامی اماکن و مراکز تهیه و توزیع و فروش مواد غذایی را زیر نظر داشته و هرگونه تخلف را در اسرع وقت کشف و اجازه فرصت طلبی و سوء استفاده به تهدیدکنندگان سلامت مردم را نخواهند داد.

علیرضا رمضانی مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت مهرستان هم در ادامه از شهروندان خواستار شد تا هنگام خرید به تاریخ تولید توجه داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه بسته بندی تاریخ مصرف گذشته یا سایر تخلفات بهداشتی از طریق سامانه شکایات مردمی  با شماره  190  به واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان،گزارش دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۳۳۴


ارسال