سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ,25 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۹
پاسخ دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به جوسازی رسانه های معاند
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: مطلب منتشر شده در رسانه های معاند مبنی بر خرابی دستگاه رادیولوژی در یکی از بیمارستانهای ایرانشهر از اساس کذب است.
به گزارش پهره ؛ روز گذشته مطلبی با عنوان خرابی دستگاههای رادیولوژی و عدم پرینت عکسهای بیماران در یکی از بیمارستانهای ایرانشهر در یک کانال معاند و ضد انقلاب منتشر شد.
دکتر محمدمهران امینی فرد در این خصوص به خبرنگار ما گفت:با توجه به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه بهداشت و درمان و فعالیت های صورت گرفته در این حوزه، دستگاههای رادیولوژی مجهزی در بیمارستانهای ایرانشهر وجود دارد که جهت مداوای هرچه بهتر بیماران مورد استفاده قرار میگیرند.
وی اظهار داشت:دستگاه رادیولوژی در هر دو بیمارستان ایران و خاتم الانبیا(ص) ایرانشهر سالم و فعال می باشد و در صورت مراجعه بیمار جهت تصویربرداری از دو شیوه پرینت کاغذی و یا فیلم جهت ارائه به پزشک برای تشخیص استفاده میشود.
امینی فرد ادامه داد:حتی درصورت عدم فیلم و خرابی دستگاه پرینت و یا بستری بودن بیمار در بخش، پزشک معالج به کلیه عکس و فیلم بیماران رادیولوژی ازطریق سیستم پکس دسترسی دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر درپایان با توجه به اظهارات خلاف واقع کانالهای معاند و ضدنظام گفت:دشمنان ایران با طرح اینگونه مطالب، قصد سیاه نمایی خدمات عظیم نظام و انقلاب در حوزه بهداشت و درمان را دارند.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۳۴۲


ارسال