جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۸
عضو کمیسیون صنایع مجلس خواستار بررسی یارانه های پنهان شد
مجلس بودجه شرکت ها و بانک ها را بررسی نمی کند!/یارانه سوخت به دهک های پایین جامعه نمی رسد
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس باید به موضوع یارانه های پنهان ورود پیدا کند، افزود: این سوالی است که در اذهان شکل گرفته که یارانه های پنهان کجا هزینه می شود؟
به گزارش عصرهامون، به نقل از راه دانا؛ سعید باستانی صبح امروز در همایش خبرنگاران آزاد صدا و سیمای خراسان رضوی که به میزبانی تربت حیدریه در حال برگزاری است اظهار داشت: اگر هدفمندی یارانه ها به نحو مطلوب در کشور مدیریت و اجرا شود بسیاری از مشکلات کنونی حل می شود.
 
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی باید به موضوع یارانه های پنهان ورود پیدا کند، افزود: این سوالی است که در اذهان شکل گرفته که یارانه های پنهان کجا هزینه می شود؟
 
باستانی گفت: چرا در مجلس بودجه های شرکت ها و بانکها بررسی نمی شود، بودجه شرکت های دولتی و بانکها بازرسی نمی شود این بودجه ها در کجا و چگونه هزینه می شود؟
 
وی از خبرنگاران خواست تا به نمایندگی از مردم مطالبه گری کنند،تنها بودجه و یارانه ای که درست مصرف می شود یارانه نان است.یارانه سوخت و بنزین به دست دهک های پایین جامعه نمی رسد، باید بررسی شود علت آن چیست؟
 
هشتمین همایش خبرنگاران آزاد شهرستانهای صدا و سیمای خراسان رضوی در دیار فضیلتهای ماندگار شهرستان تربت حیدریه برگزار و در آن از خبرنگاران آزاد شهرستان ها تجلیل شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۳۸۵


ارسال