جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ ,19 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۱
در "یادواره شهدای نیروی انتظامی شهرستان چابهار"؛
قهرمانی سیستان و بلوچستان در رقابت قوی‌ترین مردان شرق کشور
 
مسابقات قوی ترین مردان شرق کشور "یادواره شهدای نیروی انتظامی شهرستان چابهار" که در دو مرحله مقدماتی و نهایی با ١٠ شركت كننده برتر پس از انجام مرحله نهایی و فینال و مشخص شدن نفرات برتر پایان یافت.
به گزارش عصرهامون، رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام چابهار در گفت و گو با چهاربهاران گفت: ۳۲ ورزشکار در وزن بالای ۱۲۰ کیلوگرم از چهار استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان و خراسان جنوبی در دو شیفت صبح و عصر جنب هتل لیپار چابهار به داوری خودنگاه به رقابت پرداختند.

حمید آذریان اظهار کرد: این مسابقات توسط هيات بدنسازي و پرورش اندام استان سيستان و بلوچستان، شهرستان چابهار با مشاركت سازمان منطقه آزاد برگزار شده است.

وی بیان کرد: ۳۲ ورزشکار در این دوره شرکت داشتند که بعد از تازه رو، حمید سیستانی از استان کرمان و علی پیکری از ایرانشهر به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: در مرحله مقدماتی هشت نفر از سيستان و بلوچستان (چابهار و ايرانشهر)، كرمان، اصفهان و خراسان جنوبی در ٤ آيتم بایکدیگر به رقابت پرداختند كه در پايان محمد رضا تازه رو از ايرانشهر، حميد سيستاني از كرمان، وحيد رمضاني ازاصفهان، علي پيكري ازایرانشهر، عبدالحميد دوستكام از ايرانشهر و زبير آزادي از چابهار به ترتیب مقام های اول تا ششم را کسب کردند.

مهدی آبروش ادامه داد: درمرحله نهایی از پنج نفر راه یافته به فینال از استان های سيستان و بلوچستان (چابهار و ايرانشهر)، كرمان و اصفهان پس از رقابتی نفس گیر در چهار آيتم، محمدرضا تازه رو ازسیستان و بلوچستان "ایرانشهر"، حمید سیستانی از کرمان، علی پیکری از سیستان و بلوچستان "ایرانشهر"، وحید رمضانی از اصفهان و عبدالحمید دوستکام از سیستان و بلوچستان "ایرانشهر" به ترتیب مقام های اول تا پنجم را کسب کردند و حکم اخلاق به حمید سیستانی از کرمان رسید.

وی گفت: طبق هماهنگي هاي صورت گرفته از سوی فدراسيون و هيات بدنسازي استان سيستان و بلوچستان اين دوره از مسابقات توسط شبكه استاني هامون پوشش داده شد تا پس از تدوين در شبکه هامون از شبكه های ورزش، سیما و سه سیما با هماهنگي فدراسيون پخش خواهد شد.

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهارخاطر نشان کرد: این دوره از رقابت‌های کشوری در سطح بسیار بالایی برگزار شد تا زمینه ساز درخشش ورزشکاران استان در میادن ملی شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۴۱۸


ارسال