دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ,10 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۲
به مناسبت میلاد حضرت زینب (س)؛
اهدای شاخه گل به پرستاران بیمارستان چابهار توسط دانش آموزان
 
رئیس شبکه بهداشت و درمان چابهار از تقدیر دانش آموزان چابهاری و اهدای شاخه گل به پرستاران بیمارستان امام علی (ع) شهرستان به مناسبت روز پرستار خبر داد.
به گزارش عصرهامون، مسعود اعلایی در گفت وگو با چهاربهاران اظهار کرد: طبق برنامه دیدارهای مناسبتی کانون فرهنگی تربیتی شهید باهنر، جمعی از دانش آموزان مدارس غیر دولتی پسرانه مهر ایران، دخترانه هدف، دخترانه رستگاران با حضور معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان چابهار؛ در بیمارستان امام علی (ع) این شهرستان حضور یافتند و با اهدای گل روز پرستار را به پرستاران تبریک گفتند.
وی اجرای چنین برنامه هایی را مفید دانست و افزود: حضور زیبای دانش آموزان مدرسه ای در بیمارستان و تقدیر از پرستاران حرکت بسیار ارزنده ای بود که جای بسی تقدیر از ریاست آموزش و پرورش شهرستان دارد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان چابهار ادامه داد: پرستاری یکی از پر استرس ترین شغل های دنیا محسوب می شود چرا که پرستاران در کنار وظیفه خطیری که برای نجات جان انسان ها بر عهده دارند برای بقای زندگی بشر تلاش می کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد:چابهار با توجه به جمعیت بالای مردمی نیازمند نیروی انسانی بیشتری می باشد که با یاری خدا با ساخت بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی بسیاری از شاخص های درمانی به حد مطلوب خواهد رسید.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۴۳۶


ارسال