سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ,18 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۴
ایجاد اشتغال پایدار برای 100 نفر با اجرای طرح پارکبان ایرانشهر
 
شهردار ایرانشهر گفت : پیش بینی می شود با اجرای طرح پارکبان ایرانشهر بصورت مستقیم و غیر مستقیم برای 50 تا 100 نفر اشتغال پایدار ایجاد شود.
به گزارش عصرهامون ؛ نوراحمد درخوش در گفت و گو با خبرنگار پهره اظهار داشت : آخرین جلسه ی هماهنگی اجرای طرح پارکبان روز گذشته با حضور مسئولان اجرایی شهرداری ایرانشهر و دیگر سازمان های مربوطه و پیمانکار این طرح در محل شهرداری ایرانشهر برگزار شد.
شهردار ایرانشهر گفت :  این طرح قرار است بزودی در معابری مانند خیابان طالقانی، بلوار بلوچ، شهید مالکی، نور(چهارراه بسیج تا تقاطع شهید درزاده) اجرا شود.
وی تصریح کرد : کلیه دستگاه های مورد نظر خریداری شده و خط کشی های مورد نیاز و نصب تابلو در محل های اجرای طرح نیز انجام گرفته است تا بزودی شاهد اجرای آن برای اولین بار در سطح معابر پرترافیک ایرانشهر باشیم.
درخوش هدف از اجرای این طرح را اینگونه بیان کرد: هدف از اجرای طرح پارکبان، ساماندهی ترافیک در حاشیه معابر، توزیع عادلانه پارکینگ، و تسهیل عبور و مرور می باشد.
شهردار ایرانشهر با اشاره به اشتغالزایی با اجرای این طرح در ایرانشهر گفت : پیش بینی می شود بصورت مستقیم و غیر مستقیم برای 50 تا 100 نفر اشتغال پایدار ایجاد شود.
وی با توجه به درآمد حاصل از این طرح اظهار داشت : تمامی درآمدهای حاصل از اجرای طرح پارکبان شهرستان ایرانشهر در قالب پارکینگ های جدید ، طرح های ترافیکی و تابلوهای معابر هزینه خواهد شد.
 
انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۵۰۸


ارسال