پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ,17 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷
پافشاری تشکیلات خودگردان بر ادامه همکاری امنیتی با اشغالگران قدس
 
تشکیلات خودگردان فلسطین که به اعتراف صهیونیست‌ها نقش زیادی در سرکوب مقاومت و انتفاضه مردم فلسطین در کرانه باختری ایفا می‌کند، بر ادامه همکاری و هماهنگی امنیتی با اشغالگران قدس تأکید کرد.
به گزارش عصرهامون و به نقل از تسنیم،  مسئولانی در دستگاه‌های امنیتی تشکیلات خودگردان در کرانه باختری اشغالی در توجیه ادامه همکاری امنیتی خفت بار خود با رژیم صهیونیستی مدعی شدند پایان یورش روزنامه نظامیان اسرائیلی به شهرهای کرانه باختری به افزایش هماهنگی امنیتی با رژیم اسرائیل بستگی دارد.
مسئولان تشکیلات خودگردان در پایان دیدار با فیلیپ هول کنسول انگلیس در قدس اشغالی که با هدف بررسی آخرین تحولات امنیتی در کرانه باختری اشغالی برگزار شد، به توجیه همکاری امنیتی گسترده خود با رژیم صهیونیستی پرداختند. 
در بیانیه کنسولگری انگلیس در قدس اشغالی آمده است طی هفته‌های اخیر شاهد حملات فراوان اسرائیل به منطقه موسوم به «أ» بودیم که منجر به توقف و محدودیت گسترده تردد ساکنان فلسطینی شده است.
سرکنسول انگلیس در این بیانیه آورده است من به عنوان سرکنسول انگلیس و معاون رئیس گروه کاری بخش امنیت با برخی مسئولان امنیتی دیدار کردم و بر حقانیت نیروهای امنیتی فلسطین در مسئولیت خود برای تحمیل سیطره خود بر منطقه «أ» تاکید کردم. 
بر اساس گزارش پایگاه خبری شهاب، شهرهای رام‌الله و البیره طی هفته‌های اخیر شاهد حملات مکرر نظامیان صهیونیست بوده است به طوری که گروه‌های ملی و اسلامی در استان‌های رام الله و البیره خواستار تظاهرات گسترده مردمی در واکنش به حملات مکرر ارتش رژیم اشغالگر و تلاش آن برای بازداشت مبارزان و یورش به شهرهای کرانه باختری اشغالی شدند.
ارتش رژیم صهیونیستی عمدا در ساعات شلوغی رام الله و البیره به این شهرها هجوم می‌برد و به بازداشت جوانان فلسطینی و ضبط دوربین‌های مداربسته اماکن تجاری و مغازه‌های مردم می‌پردازد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۶۰۴


ارسال