يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱
گزینش دقیق اولین خاکریز آموزش و پرورش چابهار در جذب نیروی انسانی
 
رئیس آموزش و پرورش چابهار گفت: گزینش در فرآیند جذب نیروی انسانی، اولین خاکریز آموزشی محسوب می شود چراکه آینده کشور را با پرورش درست نوجوانان رقم می زند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران حسن نوروزی در مراسم تجلیل از تلاشگران حوزه ی گزینش آموزش و پرورش به مناسبت هفته گزینش اظهار کرد: کارکنان گزینش باید به دور از حب و بغض‌های جناحی و سیاسی، افراد موثر و کارآمد را در حوزه تعلیم و تربیت به کار بگیرند.
وی افراط و تفریط را در گزینش افراد نامناسب دانست و افزود: در انتخاب و گزینش افراد باید دیدی باز داشت و شرایط سنجی را راهبرد امور قرار داد.
معاون مدیر کل استان توجه به محور اخلاق را به عنوان مهمترین محور در انتخاب معلمان دانست و ادامه داد: پایبندی به موازین امام‌راحل، مقام معظم رهبری و اصول جمهوری اسلامی ویژگی‌های مهمی است که باید در هنگام جذب افراد مورد توجه قرار گیرد.
وی ضمن تاکید بر رعایت اعتدال در هنگام گزینش افراد تاکید کرد: فعالیت و کار در حوزه ی گزینش بسیار سخت و حساس بوده و تلاشگران در این حوزه با توجه به اینکه با عزت، آبرو و با شخصیت افراد سروکار دارند قطعا افرادی امین و همراز جامعه می باشنذ.
نوروزی در پایان ضمن تقدیر از فعالان حوزه ی گزینش آموزش و پرورش چابهار اهدا لوح سپاس خاطرنشان کرد: گزینش صافی و غربال هر نهاد برای جلوگیری از آسیب های احتمالی می باشد لذا کارمندان گزینشی بایستی روشن بینانه و تیز بینانه در گزینش ها عمل کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۶۱۷


ارسال