اجرای بیش از 100 ویژه برنامه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایرانشهر

4 بهمن 1397 ساعت 12:15

فرماندار ایرانشهر گفت: ما هرچه داریم از برکات نظام جمهوری اسلامی است که باید قدردان این نعمت الهی باشیم.


به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از پهره ؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر در جلسه شورای اداری این شهرستان از اجرای بیش از 100 ویژه برنامه مختلف در سطح این شهرستان گرامیداشت ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت: به کوری چشم دشمنان جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشکوهتر از سال‌های گذشته در ایرانشهر برگزار می‌شود.

نبی بخش داودی بااشاره به اینکه 15 کمیته در سطح شهرستان تشکیل شده، بیان داشت: ما هرچه داریم از برکات نظام جمهوری اسلامی است که باید قدردان این نعمت الهی باشیم.

وی مردم را پشتوانه مستحکم نظام و انقلاب برشمرد و اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران در سطح جهان در نوع خود بی نظیر و الگویی کامل برای سایر کشورهای استقلال طلب می باشد.

داودی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خط و مشی را مشخص و تبیین کرده اند، افزود: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و بالابردن اطلاعات برای نسل امروز سبب آشنایی آنها با انقلاب می شود.

فرماندار ایرانشهر با تاکید بر حضور مسئولین در بین مردم گفت: مسئولین باید حضور در بین مردم را یک وظیفه اصلی دانسته و اقدامات و برنامه های انجام شده را اطلاع رسانی کنند.

معاون استاندار تصریح کرد: روسای ستادها و کمیته های فرعی ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی موظفند در اسرع وقت نسبت به تشکیل جلسات فرعی با دعوت از ادارات، نهادها و دستگاههای اجرایی جهت هرچه باشکوهتر برگزار کردن ویژه برنامه های ایام الله دهه فجر اقدام کنند.

فرماندار ایرانشهر از مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان نیز در حمایت از هنرمندان استان تشکر و اذعان کرد :حمایت صدا و سیما از فیلم‌ها و سریال‌های ساخته شده در استان با گویش های محلی موجب دلگرمی آحاد مردم بویژه جوانان شده است.

انتهای پیام/
 


کد مطلب: 107910

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/107910/اجرای-بیش-100-ویژه-برنامه-مناسبت-چهلمین-سالگرد-پیروزی-انقلاب-اسلامی-ایرانشهر

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/