پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰
در خطبه های نماز جمعه این هفته ایرانشهر مطرح شد؛
موافقان FATF نگاه غرب گرایانه دارند/ مسئولان برای جلوگیری از ورود محصولات تراریخته به کشور تدبیر کنند
 
امام جمعه ایرانشهر گفت : موافقان لایحه الحاق ایران به کنوانسیون ضد پولشویی(FATF) تنها هدفشان این است که رهبری را تحت فشار قرار دهند زیرا نگاهشان غرب گرایانه و دیدگاهشان لیبرالی است.
به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از پهره ؛ حجت الاسلام سید شجاع الدین ابطحی در خطبه های نماز جمعه این هفته ایرانشهر اظهار کرد: از اول انقلاب دشمنی ها با نظام اسلامی وجود داشته و الان هم وجود دارد، منتهی در ابتدای انقلاب کسانی بودند که نقشه های دشمنان را می خواندند و آنها را خنثی می کردند.

امام جمعه ایرانشهر با توجه به فرهنگ سازی دشمنان در زمینه عدم فرزند آوری گفت: مهمترین ضربه ای که دشمنان به کشور زدند فرهنگ سازی در زمینه عدم فرزند آوری بود و می بینیم که متاسفانه موفق هم بوده اند تا جایی که امروز در شهر تهران متوسط فرزند آوری فقط یک نفر برای هر خانواده است که این برای نظام اسلامی یک فاجعه است.

وی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی مانند اسرائیل که خود عامل تمام مفاسد در دنیاست، به هیچ عنوان کنترل جمعیت را لحاظ نمی کند اما موفق ترین پروژه را در ایران انجام دادند و در حال حاظر نیز با خوراکی هایی مانند محصولات تراریخته که بسیار مضر هستند سعی در ضربه زدن به ما را دارند که مسئولین برای جلوگیری از واردات این محصولات باید چاره اندیشی کنند.

ابطحی با اشاره به موضوع لایحه الحاق ایران به کنوانسیون ضد پولشویی(FATF) و پالرمو نیز تصریح کرد: گروهی که خود را مبارز با پولشویی می نامند برای ایران اسلامی نقشه کشیده اند اما در ایران گروهی لیبرال غرب گرا باز هم بعد از تجربه ناموفق برجام نمی خواهند این موضوع را بپذیرند.
 
وی با اشاره به نامه گروهی از نمایندگان به رهبر انقلاب درباره تصویب لایحه CFT در شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان داشت: این لایحه ها و کنوانسیون ها تنها اسم قشنگی دارد و رهبری نیز بارها درباره آن تذکر داده بودند که مبادا زیر بار اینگونه کنوانسیون های بین المللی بروید اما این آقایان که در فتنه 88 نیز حضور داشتند، تنها هدفشان این است که رهبری را تحت فشار قرار دهند زیرا نگاهشان غرب گرایانه و دیدگاهشان لیبرالی است.

حجت الاسلام ابطحی اظهار داشت: قرآن نیز اینگونه انسان ها را اینگونه معرفی می کند که آنها در دلهاشان مرض است و میل بندگی به دشمن را در دل دارند و منطقشان نیز این است که اگر این کار صورت نگیرد تحت تحریم قرا می گیریم و محدود می شویم.
 
امام جمعه ایرانشهر در ادامه با اشاره به تجربه نافرجام برجام برای مسئولین کشور گفت: برخی مسئولان با وعده های پوچ درباره برجام به مردم دروغ گفتند و پس از آن نیز نه تنها از مردم عذرخواهی نکردند بلکه باز هم درباره لایحه CFT به مردم دروغ می گویند اما باید این را بدانند کسی که چیز تجربه شده ای را می خواهد تجربه کند، محکوم به شکست است.

وی در پایان با تشکر از دادستان ، معاون سیاسی فرماندار و مسئول شرکت نفت شهرستان ایرانشهر درباره برطرف شدن صف های طولانی بنزین بیان کرد: صف های بنزین در شهرستان ایرانشهر با اقدام به موقع و انقلابی مسئولین حل شد و آنها ثابت کردند که اگر مسئولین بخواهند می شود.

انتهای پیام/
 
 

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۹۳۶


ارسال