دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ,30 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛
اجرای 1551 پروژه عمرانی سپاه در سیستان وبلوچستان
 
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از اجرای 1551 پروژه عمرانی سپاه سلمان استان با همکاری دستگاه های دولتی، خیرین، نهادها و موسسات تابع و گروه های جهادی خبر داد.
علی اکبر جعفری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به اجرای 40 هزار پروژه به مناسبت سالگرد چهل سالگی انقلاب اسلامی توسط سپاه پاسداران اظهار کرد: از این میزان سهم سیستان وبلوچستان 1551 پروژه عمرانی است که سپاه سلمان استان آمادگی دارد این طرح ها را با کمک دستگاه های دولتی، خیرین، نهادها و موسسات تابع و گروه های جهادی اجرا کند.

به گفته وی، این پروژه ها شامل احداث مسکن مددجویان امداد، مرمت و تکمیل خانه محروم، تکمیل مسجد، احداث کارگاه اشتغالزایی، احداث دارالقرآن و مدرسه سه کلاسه، احیای قنات، اجرای پروژه های آبرسانی و غیره است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان ادامه داد: از پروژه های در دست اجرا که از شنبه 13 بهمن ماه کلنگ اجرای آن بر زمین زده می شود 1010 پروژه شامل مسکن محرومین، مدرسه، جایگاه دام، زمین ورزشی، آبرسانی، نیروگاه کوچک خانگی خورشیدی، کارگاه اشتغالزایی، استخر ذخیره آب و خانه عالم می باشد.

وی در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: 151 پروژه هم به تکمیل مدارس، زمین چمن، گلزار شهدا، مسجد، راه روستایی، خانه محروم و کارگاه تولیدی اختصاص یافته است.

جعفری در ادامه به مرمت و بهسازی 395 پروژه شامل مدرسه، قنات،اصلاح سیستم انتقال آب روستایی، مسجد و راه روستایی اشاره کرد و افزود: برای اجرای این پروژه ها سپاه آمادگی دارد به جهت تسریع در اجرا و هم افزایی با دستگاه های همکار دولتی در سراسر استان مکان هایی که به توافق طرفین برسد را اقدام به اجرای مشترک از محل منابع و اعتبارات عمرانی و استانی در سال 89 کند.

این مسئول بیان کرد: بسیج سازندگی آمادگی دارد کلیه پروژه های عمرانی کوچک و زود بازده دستگاه های اجرایی را به صورت امانی و در کمترین زمان ممکن در اقصی نقاط استان و مناطقی که پیمانکاران خصوصی توان و تمایلی برای فعالیت ندارند را اجرا کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۱۷۳


ارسال