سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ,18 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
کارشناس هواشناسی شهرستان ایرانشهر گفت: با توجه به پیش بینی بارندگی 20 تا 40 میلیمتری در سطح شهرستان، شهروندان ایرانشهری از تردد در حاشیه رودخانه های فصلی خودداری کنند.
به گزارش عصرهامون ؛ کارشناس هواشناسی شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: با ورود جریان گرم و مرطوب و سامانه بارشی که از طرف دریا به سمت خشکی در حال حرکت است از عصر امروز بارش های قابل توجهی در منطقه خواهیم داشت.

رستگار ادامه داد: شدت بارندگی ها تا عصر دوشنبه بیشتر خواهد شد و تا صبح سه شنبه هم پیش بینی می شود ادامه داشته باشد که بیشترین شدت این بارندگی حدفاصل شهرستان های ایرانشهر تا چابهار خواهد بود و هرچه به شمال استان نزدیک شود از شدت آن کاسته می شود.

وی تصریح کرد: بارندگی ها همراه با رعد و برق و در بعضی مناطق بارش تگرگ و باد شدید خواهد بود و تمامی مناطق شهرستان ایرانشهر، بزمان، بمپور و حتی دلگان را نیز در بر خواهد گرفت.

رستگار با اشاره به پیش بینی میزان بارشها و اخطار سیل در منطقه نیز بیان کرد: پیش بینی می شود بین 20 تا 40 میلیمتر در سطح منطقه ایرانشهر بارندگی داشته باشیم که این مقدار بارندگی قابل توجه خواهد بود که در همین خصوص ستاد بحران نیز تشکیل شده است.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان عزیز از تردد و اسقرار در بستر رودخانه ها به شدت خودداری کنند چراکه بارندگی های پیش رو موجب آبگرفتگی معابر و سیل آبی شدن مسیرها خواهد شد.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۳۳۹


ارسال