پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ,17 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵
اولین یادواره مردمی «قاسم زنده است» در زابل برگزار می‌شود
 
سخنگوی ستاد مردمی پاسداشت مقام سردار شهید حاج قاسم میرحسینی گفت: یادواره شهید حاج «قاسم میرحسینی» و شهدای منطقه سیستان، ۱۸ بهمن‌ماه در مصلی شهر زابل برگزار می‌شود.
به گزارش عصرهامون، علیرضا کیخا اظهار کرد: امسال ۳ مراسم محوری تحت عنوان یادواره «قاسم زنده است» به منظور بزرگداشت مقام سردار شهید حاج قاسم میرحسینی در شهرستان های زابل، ایرانشهر و زاهدان برگزار می شود.
 
سخنگوی ستاد مردمی پاسداشت مقام سردار شهید حاج قاسم میرحسینی افزود: از همین رو اولین یادواره شهید حاج «قاسم میرحسینی» و شهدای منطقه سیستان، ۱۸ بهمن‌ماه در مصلی المهدی (عج) شهر زابل برگزار می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه شجاعت، بصیرت و معرفت از ویژگی‌های بارز شهید میرحسینی بود، ادامه داد: این شهید بزرگوار یک ویژگی بسیار مهم دیگر هم داشت که آن مردمی بودن است.
کیخا تصریح کرد: از همین رو با توجه به این ویژگی شاخص شهید میرحسینی امسال جمعی از جوانان سیستان و بلوچستان گرد هم آمدند تا چند یادواره کاملاً مردمی را برای شهید حاج قاسم میرحسینی برگزار کنند.
 
وی گفت: از همین رو اولین یادواره سردار شهید حاج قاسم میرحسینی و شهدای منطقه سیستان با حضور اقشار مختلف مردم و به ویژه قشر نوجوان و جوان در تاریخ ۱۸ بهمن‌ماه سال جاری در مصلی زابل برگزار می‌شود.
 
وی با اشاره به برگزاری یادواره مشابهی با محوریت شهید میرحسینی و شهدای شهرستان ایرانشهر در تاریخ  ۲۵ بهمن‌ماه در ایرانشهر بیان کرد: در نهایت نهم اسفندماه سومین یادواره مردمی شهید میرحسینی به عنوان اختتامیه در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۴۱۳


ارسال