پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان خبرداد:
اعزام 250 دانشجو و دانش آموز انقلابی به مناطق عملیاتی جنوب کشور
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: تعداد250 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان و مدارس سما این شهرستان در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.
رضا جعفری در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: در نظر داریم تا به منظور پاسداشت خون شهدای دفاع مقدس و حفظ دلاورمردی‌های رزمندگان اسلام در ۸ سال جنگ تحمیلی همچون سال‌های گذشته با همکاری شورای فرهنگی و توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان تعداد250نفر از دانشجویان ولایی و انقلابی دانشگاه و مدارس سما این شهرستان را به اردوی مناطق جنگی جنوب کشور اعزام کنیم.

وی افزود: 19اسفندماه جاری تاریخ اعزام اولین گروه است که دانشجویان برادر و خواهر علاقمند به فرهنگ ایثار و شهادت در قالب 3 دستگاه اتوبوس اعزام می‌شوند.

وی خاطر نشان کرد: آن دسته از دانشجویان دختر در حال تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان نیز که جهت حضور ثبت نام کنند در قالب سه دستگاه اتوبوس در تاریخ 21 اسفندماه به این مناطق اعزام می‌شوند و روز‌های پایانی سال را در کنار شهدا سپری می‌کنند.

وی تصریح کرد: علاقه‌مندان به حضور در این اردوی سیاحتی زیارتی می‌توانند با مراجعه به حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه ثبت نام خود را انجام دهند. همچنین برای هماهنگی اولیه مشخصات فردی خود را به ایدی[email protected]ارسال کنند.

جعفری افزود :با توجه به حادثه تروریستی اخیر و شهادت بسیجی پاسدار مرتضی علی احمدی که از بسیجیان حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بود کاروان امسال مزین به نام این شهید بزرگوار نام گذاری شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۴۸۷


ارسال