سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
مسافران پرواز زاهدان تهران از تاخیر به وجود آمده در این پرواز و عدم پاسخگویی مسئولان شرکت هواپیمایی به شدت گلایه مند شدند.
به گزارش عصرهامون، پرواز شماره ۱۲۴۹ هواپیمایی قشم ایر که ساعت ۱۶:۱۰ دقیقه  روز گذشته از زاهدان خارج شده بود به دلیل نقص فنی مجبور به فرود اضطراری در یزد شد.

یکی از مسافران این پرواز در گفتگوی تلفنی با عصرهامون اظهار کرد: این پرواز پس از مدتی که در آسمان بود به دلیل نقص فنی که گویا خراب شدن موتور سمت چپ هواپیما بود مجبور به نشستن در فرودگاه یزد شد.

وی افزود: ابتدا کلیه مسافران داخل هواپیما معطل ماندند تا از سوی مسئولان تصمیم گیری های لازم انجام شود اما پس از آنکه هیچ نتیجه ای نداشت کلیه مسافران به داخل سالن ترانزیت فرودگاه منتقل شدند ولی هیچ یک از مسئولان برای عذرخواهی از تاخیر پیش آمده و اعلام زمان پرواز مجدد در میان مسافران حاضر نشد.

این خانم ادامه داد: تلاش مسافران برای پیدا کردن مسئولان این شرکت هواپیمایی نتیجه ای نداد و ما ساعت ها بر روی صندلی های سالن فرودگاه معطل و در انتظار پرواز جایگزین بودیم که در این مدت هیچ پذیرایی خاصی هم از مسافران نشد و در آخر حوالی ساعت 23 یک پذیرایی مختصر از آنها انجام شد که عدم پاسخگویی، معطلی چند ساعته و بی احترامی انجام شده به مسافران داد همه را درآورد.

یکی دیگر از مسافران نیز به عصرهامون گفت: ما حدود 4میلیون ریال بابت تهیه بلیط پرداخت کرده ایم که در کمال آرامش و در سریعترین زمان ممکن به منزل برسیم اما مسئولان این شرکت نه تنها هیچ اقدامی نکردند بلکه ما را ساعت ها در فرودگاه معطل گذاشتند.

به گفته این فرد؛ مسئولان فرودگاه یزد نیز کلیه وسایل و چمدان های ما را تحویل دادند و اعلام کردند که دوباره باید مراحل چک لیست و تحویل بار را انجام دهیم که این موضوع با توجه به خستگی و کلافگی مسافران نوعی بی احترامی به آنها بود اما در نهایت مجدداً تمامی روال جدید را طی کردیم و با پرواز جایگزین عازم مقصد شدیم.

از آنجا که این پرواز از حوزه استان سیستان وبلوچستان خارج شده بود مسئولان فرودگاه بین المللی زاهدان نیز امکان پاسخگویی در این زمینه را نداشتند.

 شایان ذکر است به گفته برخی از مسافران این پرواز در نهایت پس از 6 ساعت تاخیر حوالی ساعت 23 فرودگاه یزد را به مقصد تهران ترک کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۵۰۷


ارسال