سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
چندی پیش بود که فیلمی از پشتک-وارو زدن ماهرانه یک نوجوان چابهاری در شبکه های اجتماعی منتشر شد که بسیاری را شگفت زده کرد اما پس از انتشار این فیلم نوجوانان این منطقه با این چالش هنر خود را به رخ کشیدند.
به گزارش عصرهامون، به تازگی ویدئویی از پشتک – واروهای حرفه ای یک نوجوان در شبکه های اجتماعی دست به دست شد که حتی صالحی امیری، رییس کمیته ملی المپیک را هم شگفت زده کرد و دستور پیگیری و شناسایی او را داد و خیلی زود مشخص شد او ساسان پرکان پسر ۱۶ ساله اهل چابهار است که در مدرسه اش بابت گلزنی در بازی فوتبال از همکلاسی‌هایش می‌خواهد کنار بروند تا شادی اش را تماشا کنند و مدیر مدرسه هم با ضبط این تصاویر آن را در شبکه های اجتماعی منتشر می کند.

حالا اما خبرها حکایت از آن دارد که این ورزشکار نوجوان عازم تهران شده تا توسط کارشناسان خبره بررسی شود.

این استعداد ورزشی در گفتگویی بیان داشت: از کودکی علاقه زیادی به حرکات ژیمناستیک و فوتبال داشتم و هر روز کنار ساحل پشتک می‌زدم و فوتبال بازی می‌کردم. عمویم که متوجه استعداد من شده بود حرکات ژیمناستیک را آموزش داد و هر روز در ساحل تمرین می‌کردم. در کنار آن نیز فوتبال بازی می‌کردم و در بازی نیز حرکات آکروباتیک می‌زدم.

اما انتشار ویدئوی ساسان پرکان کافی بود تا سایر کودکان و نوجوانان چابهاری با پیوستن به چالش پشتک تصاویری از خود منتشر کنند و استعدادهایشان را به رخ بکشند.

در هر حال انتشار فیلم ساسان پرکان و سایر نوجوانان این منطقه نشان می دهد استعدادهای ورزشی در این خطه فراوان است اگر مسئولین به خود زحمت بدهند و کاشف آنها باشند.
 

 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۵۰۹


ارسال