جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ,28 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳
بازدید هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی از بندر چابهار
 
هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی از زیرساخت ها، اسکله ها و تجهیزات استراتژیک بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری، طرح توسعه آبشیرین کن بندر شهید بهشتی چابهار، اراضی پسکرانه درمانگاه کوی بندر بازدید کردند.
به گزارش عصرهامون، اله یار در جریان این بازیدی اظهار داشت: شکوفایی و توسعه بندر چابهار سرعت بسیار مناسبی دارد و پایداری روند توسعه با همکاری و هم افزایی همه جانبه امکان پذیر است.
 

‎وی با تاکید بر مدیریت زمان در اجرای پروژه ها و فعالیت های بندر تصریح کرد: تمامی فعالیت ها با سرعت و رعایت قوانین و دستورالعمل ها پیگیری و در دستور کار قرار گیرد.

‎عضو هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی بر آمادگی نرم افزارهای عملیاتی در بندر و استفاده از نرم افزارهای تخصصی و سامانه جامع مدیریت پروژه تأکید کرد و حاطرنشان کرد: استفاده از تمامی واحدها از این سامانه ها را الزامی است.
 

‎ وی همچنین از انجام صورت وضعیت شرکت ها بصورت الکترونیکی و از طریق سامانه PM خبر داد و گفت: تعامل واحدهای فنی و مهندسی و اداری و مالی در پیشبرد و جذب اعتبارات امری ضروری است.

عباسی راد مدیر کل مهندسی عمران، کوهساری مدیر کل تجهیزات و خلیلی مدیر کل سواحل و بنادر سازمان بنادر و دریانوردی معاون مهندسی سازمان را در این بازدید همراهی نمودند.
 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۵۱۹


ارسال