پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۰
پیروزی 4 بر صفر استقلال برابر پیکان
 
تیم فوتبال استقلال تهران در دیدار برابر پیکان به پیروزی چهار بر صفر دست یافت تا شروع مقتدرانه ای در نیم فصل دوم لیگ برتر داشته باشد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از راه دانا؛ در آخرین دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، تیم های پیکان و استقلال تهران در ورزشگاه «شهدای» شهر قدس به مصاف هم رفتند که استقلال موفق به کسب پیروزی قاطع چهار بر صفر شد.
 
شاگردان «وینفرد شفر» با کسب این پیروزی، 28 امتیازی شدند تا در جمع مدعیان باقی بمانند.
 
پیکان نیز 16 امتیازی ماند و کار سختی در ادامه فصل خواهد داشت.
 
این نخستین دیداری بود که «حسین فرکی» به عنوان سرمربی جدید تیم پیکان، هدایت آنان را برعهده داشت. وی در تعطیلات نیم فصل، جانشین «مجید جلالی» شد.
 
قضاوت این دیدار را «سیدوحید کاظمی» با کمک های «رضا سخندان» و «محمد صفایی» برعهده داشت.
 
هرچند پیکانی ها سعی داشتند تا بازی را در میانه میدان کنترل کنند، اما استقلال خیلی زود به خواسته خود رسید.
در دقیقه 15 پاس پشت مدافعان «محمد دانشگر» به «مرتضی تبریزی» و این مهاجم با شوتی محکم، گل نخست را به ثمر رساند.
 
تبریزی که در نیم فصل نخست، مدت ها نیمکت نشین بود پس از این گل، خوشحالی نکرد.
 
در ادامه بازیکنان پیکان با طراحی حملات از جناح راست در پی رسیدن به دروازه استقلال بودند.
 
در دقیقه 44 تیم پیکان در آستانه گل تساوی قرار گرفت که ضربه مهاجم این تیم با بدشناسی تبدیل به گل نشد.
در ابتدای نیمه دوم «سامان نریمان جهان» به جای «ابوالفضل ابراهیمی» وارد میدان شد تا پیکان با مهاجمان بیشتری، بازی را ادامه دهد.
 
در دقیقه 56 «میلاد زکی پور» به جای «امید نورافکن» به میدان آمد و 2 دقیقه پس از آن موفق شد به زیبایی گل دوم استقلال را به نام خود ثبت کند.
 
در دقیقه 71 «گادوین منشا» مهاجم اهل نیجریه که در نیم فصل از پرسپولیس جدا و به استقلال ملحق شده است با تشویق شدید هواداران به جای «داریوش شجاعیان» وارد زمین شد.
 
در دقیقه 83 و در ضد حمله ای سریع «اسماعیل گونکالوس» که تنها لحظاتی از حضورش در میدان می گذشت، سومین گل استقلال را به ثمر رساند تا شروعی رویایی در تیم جدیدش داشته باشد.
 
در دقیقه 90 نوبت به «وریا غفوری» رسید تا با شوتی زمینی، زننده گل چهارم و پایان بخش استقلال باشد.
 
به گزارش ایرنا؛ در نهایت این دیدار با برتری چهار بر صفر استقلال به اتمام رسید تا آبی های پایتخت، شروع امیدوار کننده ای در نیم فصل دوم داشته باشند.
 
ترکیب پیکان:
وحید شیخ ویسی، مگنو باتیستا(محمد قاضی)، ابوالفضل ابراهیمی(سامان نریمان جهان)، آرمان قاسمی، سجاد مشکل پور، حجت حق وردی، علی حمودی، امیرحسین کریمی، عیسی آل کثیر، فراز امامعلی و مهدی مومنی(مارکو ووکوسوویچ)
 
ترکیب استقلال:
سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، محمد دانشگر، امید نورافکن(میلاد زکی پور)، روزبه چشمی، فرشید باقری، داریوش شجاعیان(گادوین منشا)، وریا غفوری، فرشید اسماعیلی و مرتضی تبریزی (اسماعیل گونکالوس)
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۵۴۸


ارسال