دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ,26 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۰
شمیم آبادانی در روستاهای در بلوچستان
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چندین طرح در روستاها و بخش های مختلف بلوچستان افتتاح و کلنگ زنی شد.
باقر کرد، در گفتگو با خبرنگار عصرهامون، گفت: به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، یک واحد سنگ شکن با ظرفیت 120 هزار تن در سال، در منطقه پلان افتتاح شد.
 

وی با اشاره به اینکه این سنگ شکن زمینه اشتغال مستقیم 20 نفر را فراهم کرده و در زمینی به مساحت 15 هزار متر مربع و زیر بنای 200 متر مربع احداث شده است اذعان داشت: میزان سرمایه گذاری این طرح 40 میلیارد ریال بوده است.

وی تصریح کرد: با افتتاح این واحد تولیدی نیاز بخش پلان به مصالح شن و ماسه مرتفع شده و وابستگی بخش پلان به بخش مرکزی را به حداقل رسانده و در هزینه های مازاد بر قیمت شن و ماسه از جمله هزینه حمل و نقل صرفه جویی شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از افتتاح یک مدرسه 4 کلاسه در این بخش خبر داد و اظهار کرد: این مدرسه با مشارکت بنیاد برکت و اداره کل نوسازی مدارس استان و با اعتباری قریب به 2 میلیارد و 100 میلیون تومان ساخته و تجهیز شده بود.
 

وی از افتتاح یک مرکز سلامت و تعدادی مدرسه در بخش تلنگ شهرستان قصرقند خبر داد و افزود: کلنگ احداث یک سالن چند منظوره ورزشی نیز در این بخش به زمین زده شد.

وی در تشریح این خبر گفت: این پروژه مهم ورزشی در فضایی با زیربنای 3 هزار متر مربع و با هزینه اعتبار اولیه بیش از یک میلیارد تومان از محل و اعتبارات ملی ساخته خواهد شد.
 

وی ضمن اشاره به کلنگ زنی پروژه آبرسانی به 7 روستای این بخش خاطرنشان کرد: یک مجتمع آبرسانی روستایی در تنگه سرهه نیز افتتاح شد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۵۵۰


ارسال