يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰
آمادگی کامل پلیس برای برگزاری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن؛
فرمانده ناجا: هیچ نگرانی امنیتی در کشور وجود ندارد
 
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه در هیج جای کشور هیچ گونه نگرانی امنیتی وجود ندارد، گفت: نیروی انتظامی با برنامه‌ریزی های مناسب، آماده است مراسم ۲۲ بهمن در امنیت کامل برگزار شود.
به گزارش عصرهامون، به نقل از راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی اظهارداشت: امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک کشور پیشرفته و مقتدر در جهان و منطقه مطرح است.
 
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی همواره در برگزاری مراسم های مذهبی و جشن ها حضور پررنگی داشته است، از آمادگی ناجا در تامین امنیت مراسم جشن چهل سالگی انقلاب در روز 22 بهمن ماه در سراسر کشور و نیز اتخاذ تمهیدات ترافیکی این مراسم خبرداد و گفت: آمادگی های لازم برای تامین جشن چهل سالگی انقلاب از روزهای قبل آغاز شده است؛ خوشبختانه جای نگرانی وجود ندارد و همکاران بنده با آمادگی کامل در خدمت مردم هستند.
 
عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه دشمنان همواره در صدد هستند از هر موقعیتی برای ضربه به نظام ما استفاده کنند، گفت: با اشراف اطلاعاتی که در نیروی انتظامی وجود دارد جلوی هر گونه توطئه ای گرفته خواهد شد.
 
فرمانده ناجا در ادامه از آذربایجان شرقی به عنوان یکی از استان های امن و باثبات نام برد و گفت: موضوع جرایم نیز در این استان مدیریت شده است.
 
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی، حافظ جان، مال و ناموس مردم است، گفت: بر این موضوع و حضور مستمر در بین مردم افتخار داریم چرا که سربازی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را انجام می دهیم.
 
سردار اشتری، اعتماد مردم به نیروی انتظامی را رو به افزایش عنوان و خاطر نشان کرد: این موضوع را برای خود یک سرمایه می دانیم و امیدواریم پاسخگوی خوبی به اعتماد مردم باشیم.
 
فرمانده ناجا در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت معیشتی کارکنان نیروی انتظامی به ویژه مرزبانان که به صورت شبانه روزی در حال حفاظت و حراست از مرزها هستند، گفت: وظیفه می دانیم در کنار آموزش ها و تجهیزات به وضعیت معیشتی پرسنل نیز رسیدگی کنیم که در این زمینه هماهنگی هایی با مبادی مربوطه صورت گرفته و امیدواریم بتوانیم در ماه های آینده این برنامه ها را عملیاتی کنیم.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۵۶۲


ارسال