يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ,27 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵
با وحدت و همدلی می توانیم زمینه رشد بیشتر منطقه را فراهم کنیم
 
فرماندار ایرانشهر گفت: حجم محرومیت از دوران رژیم پهلوی به گونه ای در استان ما زیاد بوده که با توجه به خدمات ارزنده نظام هنوز کمبودهایی احساس می‌شود اما با وحدت، همدلی و همزبانی می‌توانیم زمینه رشد و توسعه منطقه را فراهم کنیم.
به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از پهره ؛ نبی بخش داودی در جمع نمازگزاران مسجد رسول اکرم (ص) زیباشهر با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دستاوردهای نظام در کشور و منطقه اشاره و اظهار کرد: خدا را باید شاکر باشیم که به برکت نظام اسلامی در بخش‌های مختلف از جمله بهداشت و درمان، آب، برق، گاز، آموزش و پرورش و ارتباطات خدمات خوبی صورت گرفته است.

 فرماندار شهرستان ایرانشهر افزود : حجم محرومیت از دوران رژیم پهلوی به گونه ای در استان ما زیاد بوده که با توجه به خدمات ارزنده نظام هنوز کمبودهایی احساس می‌شود اما با وحدت، همدلی و همزبانی می‌توانیم زمینه رشد و توسعه منطقه را فراهم کنیم.

وی با اشاره به تسریع در روند گازرسانی به منطقه زیباشهر افزود : گازکشی به محله زیباشهر باید در اولویت شرکت گاز قرار گیرید و اصلاً مورد قبول نیست که مردم این منطقه از نعمت گاز محروم باشند.

داودی همچنین بر همکاری مردم با مسوولان امنیتی شهرستان در برقراری امنیت مطلوبتر نیز تاکید کرد و بیان داشت: افرادی که دست به سرقت در منطقه می‌زنند فرزندان خود ما هستند که باید در تربیت و هدایت آنان خانواده ها بیشتر دقت کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۵۶۸


ارسال