يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱
حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را مایوس می کند
 
امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: مردم ایران با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن و جشن چهل سالگی نظام دشمنان را مایوس خواهند کرد.
به گزارش عصرهامون ؛ مولوی عنایت الله رسولی زاده در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: 22 بهمن امسال ان شاءالله مردم ایران چهل سالگی انقلاب را باشکوه تر جشن می گیرند و با حضور خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان اسلام و نظام خواهند زد.

امام جمعه اهل سنت سرباز اظهار کرد: دشمنان با این خیال خام که انقلاب اسلامی ایران پیر شده است و دیگر پویایی خود را از دست داده در فکر ضربه زدن به نظام هستند اما باید به آنها بگوییم تازه حرکت چرخ پویایی انقلاب از جشن چهل سالگی تندتر خواهد شد.

وی ادامه داد: دشمنان باید بدانند که ما هیچ گاه از این نظام خسته نخواهیم شد و تا پای جان برای اعتلای نام اسلام و ایران ایستاده ایم.

مولوی رسولی زاده با اشاره به فصل شکوفایی نظام تصریح کرد: دشمنان چون می دانند از چهل سالگی انقلاب بلوغ آن اتفاق افتاده و به پختگی می رسد با ما دشمنی شان را بیشتر کرده اند اما باید به آنها گفت امروز فصل رشد و ترقی نظام فرا رسیده و هیچکس نمی تواند جلوی شکوفایی ملت ایران را بگیرد.

مدرس دینی اهل سنت شهرستان سرباز همچنین درباره تهدیدات دشمن به عدم حضور در راهپیمایی خاطرنشان کرد: کسانی که با حملات انتحاری و کور به دنبال ترساندن ملت ایران هستند باید بدانند که شیعه و سنی هیچ ترسی از این حرکات دشمنان ندارند و با حضور پرشور در راهپیمایی جواب این سرسپردگان امریکا، اسرائیل و آل سعود را خواهند داد.

وی در پایان با دعوت آحاد مردم به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن امسال تاکید کرد: در تمام این سالها دشمنان به دنبال ضربه زدن به نظام بودند اما هر جایی که وارد شدند از مردم فهیم ایران ضربه خوردند امسال نیز با توجه به تبلیغات بسیار زیادی که برای عدم شرکت مردم در جشن انقلاب انجام دادند، قطعا با حضور پرشور آحاد مردم اعم از شیعه و سنی ضربه سختی خواهند خورد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۵۸۰


ارسال