جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۳
حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن حکم نا امیدی دشمن را امضا می کند
 
رابط نهاد رهبری در امور اهل سنت شهرستان خاش گفت: چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران ، لرزه بر اندام دشمنان ایران انداخته است لذا حضور مردم در این روز می تواند حکم نا امیدی دشمنان را برای همیشه به امضا برساند.
به گزارش عصرهامون، مولوی یعقوب حسین بر در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: برای قدردانی از خدمات بی نظیر نظام جمهوری اسلامی ایران در طول چهل سال گذشته باید در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه سال جاری حضور پر رنگ داشته باشیم.

رابط نهاد رهبری در امور اهل سنت شهرستان خاش افزود: چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران ، لرزه بر اندام دشمنان ایران انداخته است لذا حضور مردم در این روز می تواند حکم نا امیدی دشمنان را برای همیشه به امضا برساند.

وی خاطرنشان کرد: هر چه حضور در روز ۲۲ بهمن ماه امسال پر رنگ تر باشد، اقتدار و عظمت ایران بیشتر به رخ دشمنان کشیده خواهد شد، چرا که آغاز چهلمین سال انقلاب اسلامی تثبیتی برای بقای این حکومت الهی خواهد بود.

مولوی حسین بر گفت: دشمن خود اعتراف کرده است که با قدرت نظامی قادر به براندازی نظام نیست لذا می طلبد که مردم نیز در این روز نشان دهند که بیعت محکمی بین آنان با حکومت بسته شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۵۹۶


ارسال