دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ,26 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
جمعی از شهروندان زاهدانی از عزم و اراده جدی خود برای حضور در راهپیمایی چهلمین فجر پیروزی انقلاب خبر دادند.
به گزارش عصرهامون؛ تنها یک روز تا حضور میلیونی بانیان انقلاب در سرتاسر ایران اسلامی باقی مانده است. روزی که میلیون ها نفر انسان فهیم و بصیر به خیابان ها می آیند و با دست های بهم گره خورده حمایت شان از انقلاب را در چهلمین فجر پیروزی آن اعلام می کنند.
 
روزی که با مشت های گره کرده بار دیگر بر دهان یاوه گویان شرق و غرب می زنند و از عزت و سربلندی شان سخن به میان می آورند و به دستاوردهایشان افتخار می کنند و با امید به آینده برای مملکت شان گام برمیدارند.
 
حاجی حسینی؛ پیرمرد مسن 70ساله زاهدانی در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: در این سالها همیشه در راهپیمایی های انقلاب شرکت کرده ام و خودم از کسانی بودم که در دوران جوانی همراه سایر دوستانم در تظاهرات ها شرکت کردم.
 
وی ادامه داد: آن سالها وظیفه من حضور در مبارزه بود و امروز موظف هستم تا با حضور خود در راهپیمایی دِینم به نظام را ادا کنم که علیرغم بیماری و کهولت سنی که دارم باز هم فردا به میدان آزادی می آیم.
 
حجت الاسلام کیخا هم گفت: ما هر چه داریم به برکت خون شهدایی است که در انقلاب و دوران جنگ تحمیلی خون خود را فدای این کشور کردند و به پاسداشت خون های ریخته شده رزمندگان کشور هم که شده در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهم کرد.
 
وی ادامه داد: حضور در این عرصه مهم سیاسی کشور یک وظیفه اخلاقی است و عموم مردم باید به همراه خانواده هایشان در این راهپیمایی شرکت کنند تا دشمنان از تماشای این حضور دلسرد شده و دست شوم شان را از سر این کشور بردارند.
 
یکی از رانندگان تاکسی نیز گفت: وضعیت معیشت مردم بسیار سخت و دشوار شده و بسیاری از شهروندان برای تهیه مایحتاج خود دچار مشقت و زحمت شده اند اما این دلیل بر عدم حضور ما در راهپیمایی نیست چون این ملت مصائب سخت تر از این سالها را پشت سر گذاشته اند.
 
گرگیچ ادامه داد: ملتی که از جنگ تحمیلی با افتخار عبور کرده است قطعاً به دلیل گرانی و مشکلات معیشتی پشت نظام را خالی نمی کند.
 
صیادی؛ دختر 23 ساله زاهدانی هم به خبرنگار ما گفت: تا امروز در هیچ یک از راهپیمایی ها شرکت نکرده ام ولی این بار قطعاً به همراه خانواده ام شرکت می کنم اما حضور من نشان رضایت کامل من از مسئولان نیست و آنها باید بیشتر به فکر مردم باشند.
 
وی ادامه داد: این مردم تکلیف خودشان را به خوبی می دانند و این مهم را بارها و بارها در عمل به اثبات رسانده اند ولی مسئولان باید به وظایف ذاتی خود عمل کنند و  قدردان حضور این مردم در صحنه باشند.
 
وی از گرانی ها و تورم در بازار نیز گلایه کرد و افزود: درست است مردم ایران برای گوشت و برنج و مایحتاج اولیه خود انقلاب نکردند اما مسئولان دولتی موظف هستند تا شهروندان را در تامین نیازهای ابتدایی خود یاری رسان باشند.
 
یزدی؛ کارمند یکی از بانک های زاهدان هم گفت: چهل سالگی نظام زمانی است که لنز دوربین بیشتر کشورها بر روی ایران زوم شده و به خاطر کشورم فردا در راهپیمایی شرکت می کنم و به جهانیان اعلام می کنم که تمام نقشه هایشان فقط حرف های توخالی است که هیچ اثری بر ملت ایران ندارد.
 
وی افزود: کار دشمن از روز اول مشخص بود که دست به دشمنی و مکر و حیله و فریب می زند اما نقش ما حمایت از این نظام و تلاش برای بقا و استحکام بخشی به آن است که خدا را شکر تا امروز و در آستانه ورود به دهه پنجم انقلاب موفق بوده ایم.
 
وی ادامه داد: البته کاستی هایی نیز در این راه وجود داشته که این موارد نیز در آینده حل خواهد شد اما نکته مسلم و بارز این است که باید برای دفاع از خاک و ناموس و وطن مان در این راهپیمایی شرکت کنیم.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۶۲۶


ارسال