راهپیمایی ۲۲ بهمن بهترین فرصت برای حفظ وحدت کلمه است

21 بهمن 1397 ساعت 15:02

فرماندار میرجاوه با صدر و پیامی از آحاد مردم ولایت مدار شهرستان میرجاوه ، برای حضور گسترده و پرشورتر از سالهای قبل در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت بعمل آورد.


به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، به نقل ازپایگاه خبری لادیز؛فرماندار میرجاوه با صدر و پیامی از آحاد مردم ولایت مدار شهرستان میرجاوه ، برای حضور گسترده و پرشورتر از سالهای قبل در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت بعمل آورد.

متن پیام بدین شرح می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) در سال ۵۷ با خون شهدا، وحدت کلمه و حضور در صحنه های مختلف به ثمر نشست.


 اکنون با گذشت ۴۰ سال از این پیروزی شکوهمند، علیرغم همه تبلیغات و ترفندهای نافرجام دشمنان ، با بهره گیری از رهنمودهای مقام رهبری و حضور حماسی مردم ایران به پیشرفت و بالندگی در عرصه سیاسی ، اقتصادی،نظامی و علمی رسیده است.

اینکه در طلیعه خورشید چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،این انقلاب برای ادامه راه خود به وحدت و همدلی نیاز دارد.

 راهپیمایی ۲۲ بهمن بهترین فرصت برای حفظ وحدت کلمه است ؛ مردم با حضور گسترده خود در این راهپیمایی در راستای مشارکت اجتماعی ، سیاسی و دینی ، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی می زنند تا جهانیان متوجه عظمت و اقتدار این ملت و انقلاب شوند.

 اینجانب از مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار شهرستان میرجاوه دعوت می نمایم تا با شرکت عزت آفرین خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن ، بار دیگر با آرمانهای شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق و بیعت نموده و همگام و هم صدا با سراسر کشور و استان ، این اتحاد ملی را به نمایش بگذارند.

انتهای پیام//


کد مطلب: 108635

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/108635/راهپیمایی-۲۲-بهمن-بهترین-فرصت-حفظ-وحدت-کلمه

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/