دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۴
نماینده خاش،میرجاوه و نصرت آبادعنوان کرد؛
راهپیمایی 22 بهمن امسال تودهنی بزرگ به آمریکای جنایتکار و ایادی ان است
 
نماینده خاش،میرجاوه و نصرت آباد در مجلس گفت:مردم ایران جشن چهل سالگی انقلاب را باشکوه هرچه تمام تر برگزار می کنند و راهپیمایی 22 بهمن امسال تودهنی بزرگ به آمریکای جنایتکار و ایادی ان است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون،علی کرد در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: خدمات انقلاب اسلامی در کشور به خصوص سیستان و بلوچستان غیرقابل وصف است، انقلاب اسلامی عمران، آبادانی و عزت و سربلندی را برای مردم سیستان و بلوچستان به ارمغان آورد.

وی افزود: امروز دشمنان از اتحاد ملت ایران و اقتدار انقلاب اسلامی می هراسند چرا که مردم شیعه و سنی ما پشتیبان انقلاب خویش هستند و تهدید و تحریم نمی تواند از اراده ملت برای حمایت از انقلاب اسلامی بکاهد.

وی خاطرنشان کرد: خروج از برجام و اعمال تحریم های ظالمانه از سوی آمریکای جنایتکار، باری دیگر خباثت این دشمن دیرینه مردم ایران را آشکار کرد و با وجود هم دسیسه های استکبار و ایادی آن، مردم ایران جشن چهل سالگی انقلاب را باشکوه  هرچه تمام تر برگزار می کنند و راهپیمایی 22 بهمن امسال تودهنی بزرگ به آمریکای جنایتکار و ایادی ان است.

نماینده خاش،میرجاوه و نصرت آباد در مجلس تصریح کرد: آحاد ملت ایران هوشیار هستند و یوم الله 22 بهمن که نقطه عطف انقلاب اسلامی است را پرشورتر از گذشته گرامی می دارند و با حضوری پرشور در این راهپیمایی دشمن شکن باری دیگر صلابت انقلاب و اتحاد ملت ایران در پشتیبانی از انقلاب و رهبر خویش را به نمایش می گذارند.

وی اذعان کرد: امروز  دشمنان انقلاب به سردمداری استکبار جهانی با ترفندهای مختلف با ژستی صلح جویانه سعی در فریب ملت ایران را دارند اما در حقیقت از هر راهی برای ضربه زدن به ملت ایران و انقلاب اسلامی استفاده می کنند و حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پاسخی دندان شکن به این دشمنان قسم خورده ایران اسلامی است.


انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۶۳۶


ارسال