پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۰
22 بهمن صدای تمام آزادی خواهان جهان است
 
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت:چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران حضور حداکثری مردم را میطلبد تا مشت محکمی بر دهان آمریکا و صهیونیست ها باشد.
به گزارش عصرهامون؛ حبیب الله دهمرده در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیداضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر گفت : انقلاب اسلامی ایران امروز برای تمامی آزادی خواهان جهان به یک الگو تبدیل شده است.
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی افزود: شرکت مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن تنها اعلام حضور نیست بلکه صدای کسانی است که زیر بار سیاست های ظالمانه آمریکا در سراسر جهان کمر خم کرده اند.
وی ادامه داد: فتنه سال ۸۸ خیانت بزرگی به کشور بود که باعث به وجود آمدن بسیاری از مشکلات در کشور شد که با حضور مقتدرانه مردم در ۹ دی خنثی شد، در راهپیمایی۲۲ بهمن سال جاری نیز حضور حداکثری مردم باعث می شود تا آمریکایی که به فتنه گران دل خوش کرده است نا امید تر از قبل شود.
دهمرده اظهار کرد: رمز موفقیت انقلاب اسلامی در وحدت کلمه است، و مردم در مناسبت های مختلف به زیبایی حضور خود را به رخ می کشند.
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران حضور حداکثری مردم را میطلبد تا مشت محکمی بر دهان آمریکا و صهیونیست ها باشد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۶۴۳


ارسال