دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۲
جانشین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چابهار:
راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید بیعت امت با ولایت فقیه است/ اعلام مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در چابهار و کنارک
 
جانشین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چابهار گفت: در چهلمین بهار این نهال تنومند هستیم که نشان از راه راستینی است که تا به حال پیموده و مردم ما همواره قدردان و شکر گذار دستاوردهای این انقلابند.
به گزارش عصرهامون، غلام رضا آرامش در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران اظهار کرد: امروز بیش از هر زمان دیگر به شکوفایی و رشد و بالندگی رسیده ایم، مردم ما چه در پروژه های سازندگی و چه در دستاوردهای علمی به بالاترین درجات دست یافته اند.

وی روز ۲۲ بهمن را روز تولی و تبری دانست و گفت: در راهپيمايي ۲۲ بهمن ملت بزرگ و انقلابي ايران جواب دندان‌شكنی به غربی‌ها و آمریكایی‌ها می‌دهند اين مردم بر میثاق خود با ولایت استوار است.
وی با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: ساعت ۹ صبح فردا راهپیمایی مردم شریف چابهار از مقابل بانک تجارت مرکزی واقع در خیابان امام خمینی ره چابهار آغاز و تا میدان شهدای تاسوعای حسینی خاتمه خواهد یافت.

وی با دعوت همگانی مردم برای حضور در این راهپیمایی ادامه داد: محدودیت های ترافیکی چابهار از صبح فردا در تقاطع خیابان بلوچستان در بلوار امام خمینی ره تا درمانگاه سیدالشهداء اجرا خواهد شد.

رئیس اداره تبلیغات کنارک در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن کنارک ساعت 8:30 صبح فردا از میدان بسیج آغاز و تا خیابان ساحلی ادامه پیدا می کند.

عیدالله سارانی افزود: محدودیت ترافیکی در این محدوده از صبح فردا دایر می باشد و خودروها اجازه عبور در این مسیر را نخواهند داشت.

وی ادامه داد: راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن در بخش زرآباد فردا ساعت 9 صبح از مسجد جامع تا میدان کوثر شهر زرآباد می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۶۵۱


ارسال