پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ,22 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۹
آغاز بزرگترین اجتماع انقلابی مردم شیعه و سنی در سیستان وبلوچستان
 
راهپیمایی حماسه‌ای مردم ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پایتخت وحدت کشور آغاز شد.
به گزارش عصرهامون، امروز همزمان با سراسر کشور شهروندان شیعه و سنی پایتخت وحدت کشور در 56 نقطه از استان؛ در راهپیمایی با شکوه یوم الله 22 بهمن حضور و تجلی دیگری از همدلی و وحدت را به نمایش گذاشتند.
 
براساس مشاهدات خبرنگار عصرهامون در زاهدان، جمعیت حاضر در راهپیمایی 22 بهمن ساعاتی قبل از آغاز مراسم در میدان آزادی و مسیرهای منتهی به آن حاضر شده تا با حضور پرشور و گسترده در جشن چهلمین بهار انقلاب اسلامی شرکت کنند.
 
راهپیمایان، تصاویر زیادی از حضرت امام(ره) و رهبری معظم انقلاب در دست داشتند و شعارهای غالب آنها هم «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» بود.

برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در دلگان
مردم ولایتمدار دلگان در کنار مسؤولان این شهرستان با مشت‌های گره کرده از چهار راه اداره برق این شهرستان به سمت مصلی امام علی (ع) فریادهای ضد استکباری سر دادند و عزت و اقتدار ایرانیان را به رخ جهان کشیدند.  حضور آحاد مختلف مردم این منطقه از کشورمان در کنار یکدیگر صحنه‌هایی از حماسه وحدت و حضور را به تصویر کشیده و ثابت کردند که ملت ایران در هر شرایط و زمانی از آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی حراست و حفاظت خواهند کرد و این انقلاب متعلق به همه آحاد جامعه است.


حضور مردم در صحنه های انقلاب اسلامی، نقشه های دشمنان را خنثی کرده است
مجتبی شجاعی‌ در جمع مردم شهرستان دلگان اظهار کرد: ۲۲ بهمن ماه امسال از ویژگی ممتازتری نسبت به سال های قبل برخوردار است، به همین جهت دشمن در ماه های اخیر تمام تلاش خود را کرده بود که مردم ۴۰ سالگی انقلاب را نبینند.

این مسئول گفت: حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی، نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرده است.

وی ادامه داد: دشمن خیلی نگران است که مردم ۴۰ سالگی انقلاب را نبینند، ولی دشمن بداند که ما در راس کشور ولایت فقیه را داریم و همه مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.

فرماندار دلگان تصریح کرد: قطعا انقلاب اسلامی تحویل صاحب اصلیش حضرت امام زمان (عج) خواهد شد.

وی گفت: همانطور که مردم با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲بهمن نقشه های دشمن را نقش برآب کردند، ما مسئولان هم با خدمت به آنها از ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه جلوگیری کنیم.

وی عنوان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی بدانند دستی که بخواهد به خاک و ناموس ما دست درازی کند، قطع خواهیم کرد.

فرماندار دلگان افزود: شعار همه باید وحدت باشد و همه ما مسئولان باید با وحدت و همبستگی به مردم خدمت کنیم.

این مسئولان خاطرنشان کرد: مسئولان این را بدانند هر کس که به مردم خدمت کند، قطعا برای همیشه در اذهان آنها باقی خواهد ماند.مردم با حضور خود ثابت کردند که حامی نظام اسلامی هستند
حجت الاسلام والمسلمین نظر بامری در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفتگو با صدای بلوچ اظهار کرد: مردم شهرستان دلگان با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک بار دیگر به جهانیان ثابت کردند که یار و یاور انقلاب خود هستند.

امام جمعه بخش جلگه چاه هاشم دلگان گفت: حضور مردم در جشن پیروزی انقلاب اسلامی این پیام را به جهانیان ارسال کرد که ایرانیان حامی نظام و کشور خود هستند.

این مسئول بیان کرد: هر چند دشمن در ماه های گذشته تلاش زیادی داشت تا از حضور مردم در راهپیمایی جلوگیری کند، اما مردم نقشه های دشمنان را خنثی کردند.

وی ادامه داد: کشور ما در چهل سال گذشته پیشرفت های بیشماری در عرصه های مختلف داشته است.

حجت الاسلام والمسلمین بامری خاطرنشان کرد: ما در حالی در چهل سال گذشته مسیر پیشرفت و آبادانی را پیموده ایم که در تحریم کامل دشمنان بوده ایم.


دشمن برای ضربه زدن به نظام از هر راهی وارده شده است
حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان در جمع مردم دلگان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: نظام اسلامی ما راه چهل ساله خود را با امتحانات زیادی پشت سر گذاشته است.

وی افزود: دشمن در این چهل سال گذشته برای ضربه زدن به نظام اسلامی ما از هر راهی وارده شده است، در سال های نخست پیروزی انقلاب اسلامی با حمایت از رژیم بعثی عراق جنگ 8 ساله ای را علیه انقلاب اسلامی به راه انداخت.

مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: بعد از شکست در جنگ هشت ساله، دشمن در عرصه فرهنگی جنگ عظیمی را علیه ملت ما به راه انداخت.

وی افزود: الحمدالله با رهبری حکیمانه امام خامنه ای توانسته ایم مسیر پیشرفت و تعالی را به خوبی بپیماییم.

مرد و زن ، پیر و جوان، کودک و خردسال بلوچ دلگانی با در دست داشتن پرچم سه رنگ ایران این پیام را به جهانیان رساندند که روز 22 بهمن، جشن پیروزی انقلاب اسلامی است و برای آنان تازگی و طراوت روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب را دارد وانقلاب و پیروزی آن، نمادی برای اتحاد، انسجام و عاملی برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی است.

راهپیمایان دلگانی در طول مسیر با سردادن شعار هیهات من‌الذله و حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست و مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ برآل سعود بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی عهد و پیمان بستند.

در پایان راهپیمایی 22 بهمن‌ماه امسال، بیانیه‌ای (قطعنامه) در چند بند قرائت شد.

حضور پرشور مردم مرزدار سراوان در یوم الله 22 بهمن
همزمان با سراسر کشور مردم شیعه و سنی شهرستان مرزی سراوان نیز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را حضور چشمگیر در میادین جشن گرفتند.

 حجت الاسلاو المسلمین بامری امام جمعه شهرستان سراوان در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گو با شستون اظهار کرد:  برخلاف تمامی تبلیغات و سیاه نمایی ها  و تمامی ترفند هایی که دشمن برای حضور کمرنگ ملت شریف ایران در صحنه انجام داد، اما شاهد حضور پرشور مردم هستیم.

 وی افزود: امروز شور، شعف، نشاط و حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی بهمن سال جاری نشان از دلدادگی مردم به نظام دارد.


امام جمعه شهرستان سراوان گفت: دشمنان نمی توانند با دشمنی خود حضور مردم را در مناسبت های ملی به ویژه 22 بهمن کمرنگ کنند.

حجت الاسلام و المسلمین بامری حضور مردم را در یوم الله 22 بهمن 97 پرشور در این شهرستان مرزی عنوان کرد.

 درویش نارویی فرماندار سراوان نیز در حاشیه راهپیمایی 22بهمن در گفت و گو با شستون اظهار کرد:  مردم مسلمان، مرزنشین و علاقمند شهرستان سراوان همچون سایر هم میهنان برای حفظ ارزش های نظام و انقلاب و دفاع از تمامیت ارضی کشور و پاسخ دندان شکن به قدرت های استکباری در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت کردند.

 وی افزود: مردم مرزدار سراوان با شعارهای کوبنده بار دیگر همدلی، تعامل و همگرایی خود را به نمایش گذاشتند.

فرماندار سراوان خاطر نشان کرد: دشمنان مردم ایران و انقلاب اسلامی تلاش می کنند که در واقع بحران مشارکت را در جامعه تبیین کنند که حضور میلیونی مردم در کشور خصوصا در مناطق مرزی باردیگر نشان داد، حرکت های مذبوحانه آنان کارساز نخواهد بود. نارویی یادآور شد: مردم در صفوف متحد و منسجم و با اتحاد ملی در کنار هم از ارزش های انقلاب دفاع می کنند.
 
مولوی دهقان امام جمعه مسجد خاتم الانبیاء بخشان شهرستان سراوان نیز در حاشیه این مراسم، گفت: حضور  پرشور مردم در یوم الله 22 بهمن مشهود است و نیاز به توضیح ندارد.

 وی افزود: حفظ وحدت و مواردی که موجب برتری امت اسلامی نسبت به استکبار جهانی می شود پیام مردم این شهرستان به سراوان کفر است.

امام جمعه مسجد خاتم الانبیاء بخشان شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: یکی از وظایف امت اسلامی پاسداشت ارزش ها و آرمان های آن امت است که گذشتگان برای به دست آوردن آن زحمت کشیدند که برای پاسداشت آن زحمات امروز به میدان آمدیم.


مولوی دهقان گفت: انقلاب متعلق به همه اقشار ملت فارق از هر نوع قوم، مذهب و طیف سیاسی است  که همه مدیون انقلاب هستند و وظیفه خود را امروز برای پاسداشت ارزش ها و آرمان های انقلاب و نظام با حضور چمشگیر نشان دادند.

خروش مردم زابل در چهلمین بهمن تماشایی
مراسم سالگرد چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور اقشار مختلف مردم در شهرستان زابل برگزار شد.

در این مراسم، شیعه و سنی با مشت های گره زده شعار مرگ بر آمریکا را برای چهلمین سال پیاپی محکم تر از قبل فریاد زدند تا نفرت و انزجار خود را از شیطان بزرگ اعلام بدارند.

حجت الاسلام علی اکبر کیخا در حاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت: چهلمین سالگرد انقلاب بیانگر چهل سال مقاومت، عزت و سربلندی است.

امام جمعه شهرستان زابل افزود: انقلاب اسلامی ایران با رهنمود های حکیمانه معمار کبیر انقلاب شکل گرفت و پس از آن آیت الله خامنه ای این نظام را استوار و ثابت قدم نگه داشت.

وی ادامه داد: ایران چهل سال است که در تحریم قرار دارد اما جانانه در مقابل همه ظلم های دشمنان نه تنها ایستادگی کرده بلکه به قدرت و عظمت خود نیز افزوده است.امام جمعه زابل خاطرنشان کرد: دولت مردان باید بدانند که کدخدایی وجود ندارد و اقتدار ملت امروز ایران به برکت انقلاب اسلامی و خون شهداست .

غلامرضا گنجی فرماندار زابل نیز در حاشیه مراسم ۲۲ بهمن به خبرنگار ما گفت: یوم الله بهمن روز تبلور عزت، ایثار و اقتدار ملت ایران است.

وی افزود: با به پیروزی انقلاب اسلامی امید،احساس غرور و خودباوری در ملت ایران شکوفا شد.

فرماندار زابل تصریح کرد: در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، نمونه ای از قدرت عظیم مردم به رخ دشمنان کشیده خواهد شد.


حضور تماشایی مردم مرزدار میرجاوه در راهپیمایی 22 بهمن
مردم مرزدار میرجاوه امروز همگام با سایر ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن و با پشت سر گذاشتن چهل سال تلاش، مقاومت، حماسه و ایثار، اقتدار نظام اسلامی خود را جشن گرفتند.
همه اقشار مردم آماده اند تا بار دیگر بگویند که استکبار جهانی با تبلیغات منفی نمی‌تواند ذره‌ای از اراده مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ایجاد کند و این ملت همواره تا پای جان از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع می‌کنند.
 
رشد و استقلال اقتصادی یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است
معاون اداره کل اموراقتصاد و دارایی سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار کرد: دشمنان انقلاب قصد داشتند هر طوری شده جلوی پیشرفت کشور را بگیرند اما انقلاب اسلامی ایران با راهنمایی های رهبر انقلاب به قله های پیشرفت رسیده است امروزدشمنان دریافته اند که با جنگ سخت نمی توانند با ملت ایران مقابله کنند بنابراین درصدد هستند با جنگ نرم به مقابله با ملت ایران بپردازند.
عباسعلی رضایی افزود: نظام الهی انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بسیاری در طول این چهل سال داشته است ، رشد و استقلال اقتصادی یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی داشت دردوران ستمشاهی، ایران کشوری وابسته به خارج بود و اقتصاد ایران در دوران پهلوی به شدت وابسته به بیرون بود اما به برکت انقلاب امروزبرخلاف همه تحریم ها، ایران اسلامی یکی از رتبه های برتر جهان را داراست و به لحاظ اقتصادی در جایگاه هجدهم قرار دارد.
وی خاطرنشان کرد: در دوران پهلوی به دلیل سیاست های اقتصادی نادرست،اقتصادی ورشکسته و وابسته به خارج از کشور داشتیم اما امروز به برکت انقلاب تمام محصولات راهبردی در داخل کشور تولید می شود و میزان تولید گندم پس از انقلاب سه برابرشده و جز 15 کشور تولید کننده گندم در جهان هستیم و همچنین ایران اسلامی جز 4 کشور تولید کنده برنج جهان محسوب می شود.
وی تاکید کرد: در سال 2018 ایران در تولید محصولات کشاورزی جز ده کشور برتر جهان بوده است و ایران اسلامی رتبه 13 صادرات گازی جهان و رتبه 14 تولید بنزین و رتبه چهارم تولید نفت خام را دارا می باشد.
 
رضایی اذعان کرد: ایران اسلامی در تولید محصول راهبردی فولاد رتبه 13 جهانی را دارد و این رتبه از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که بعد از نفت و گاز تولید و فروش فولاد بالاترین حجم تجارت جهانی را به خود اختصاص داده است.
معاون اقتصاد و دارایی اداره کل استان سیستان و باوچستان تصریح کرد: تمامی موفقیت های اقتصادی ایران اسلامی در شرایطی کسب شده است که ایران اسلامی در این چهل سال در شدیدترین تحریم های اقتصادی قرار داشته است، انقلاب اسلامی در عرصه پژوهش رتبه 16 جهانی را داراست و ایجاد دانشگاه های مختلف و پارک های علمی و فن آوری ازجمله دستاوردهای علمی جمهوری اسلامی ایران است.
وی بیان کرد: مبارزه با فقر، رفع تبعیض ها یک از شعارهای اساسی انقلاب اسلامی بود و دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه اقتصادی در استان سیستان و بلوچستان بی نظیر است و توجه ویژه ای به مردم این استان پس از انقلاب شده و یکی از استان هایی که همواره مورد توجه مسئولین انقلاب بوده، سیستان و بلوچستان است و همواره اعتبارات ویژه ای به این استان در موضوعات مختلف اختصاص یافته است.

راهپیمایی 22 بهمن نمایش وحدت و یکدلی ملت در حمایت از انقلاب است
فرماندار میرجاوه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد:مردم مرزدار و انقلابی میرجاوه با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن تجدید میثاقی دوباره با امام خمینی(ره) و رهبرانقلاب و شهدا کردند و با حضورشان در این راهپیمایی عظیم 22 بهمن، وحدت و یکدلی خود در حمایت از انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که همواره راه شهیدان را ادامه خواهند داد.

فرهاد سرحدی افزود: ملت ایران برخلاف تمام توطئه ها و تبلیغات منفی دشمنان در ماه های اخیر و تلاش های مذبوحانه دشمنان در افزایش فشار اقتصادی و تحریم ها علیه ملت ایران، به صحنه آمدند و با این حماسه حضور حمایت همیشگی خود را از انقلاب اسلامی فریاد زدند.
وی خاطرنشان کرد: مردم ما قدردان برکات انقلاب اسلامی هستند چراکه امنیت، عزت،آرامش و استقلال امروز کشور را مدیون انقلاب اسلامی هستیم.
 
 
شکوه حضور ملت در جشن چهل سالگی انقلاب،تیرخلاصی بر پیکره استکبار جهانی است
حجت الاسلام والمسلمین مهدی هاشمی پور مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه نیز در حاشیه این راهپیمایی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: مردم انقلابی و غیور میرجاوه باحضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن باری دیگر در برابر دشمنان قسم حورده انقلاب، فریاد عزت و سربلندی ایران اسلامی را سر دادند و با اینحضور حماسی ثابت کردند که تحریم ها نمی تواند خللی در اراده ملت ایران و حمایت از انقلاب وارد کند.

وی افزود: مردم ایران اسلامی علی‌رغم توطئه‌های دشمنان با وحدت و بصیرت و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری نمایشی از وحدت و یکدلی در حمایت از انقلاب اسلامی را خلق کردند.

وی خاطرنشان کرد: این حضور حماسی در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب پاسخی محکم و دندان شکن به دشمنان و بدخواهانی است که مدعی بودند انقلاب اسلامی چهلمین سال پیروزی خود را نمی بیند اینک مردم ما چهل سالگی انقلاب اسلامی را باشکوه تر از هر سال جشن می گیرند و بدون شک این حماسه و شکوه حضور تیر خلاصی بر پیکره استکبار جهانی است.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی پور اذعان کرد:مردم ایران با خضور در راهپیمایی 22 بهمن، وفاداری خود به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را اعلام کردند و نشان دادندکه هرگز اجازه رخنه به صفوف به هم پیوسته حود را به دشمنان و بدخواهان نخواهند داد.
 

امام جمعه اهل سنت میرجاوه نیزدر حاشیه این راهپیمایی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: امروز مردم میرجاوه در کنار سایر ملت ایران با حضوری باشکوه در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22بهمن حماسه ای زیبا و تاریخی خلق کردند.
 
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور افزود: مردم مرزدار و غیور ما از اصناف مختلف اعم از پیر و جوان با عزمی راسخ و گامی استواردر این راهپیمایی حضور یافتند و با سر دادن شعارهایی کوبنده، ضمن برائت مسلیمین جهان از سیاستهای زورگویانه استکبار جهانی و بویژه آمریکای جهانخوار و نشان دادند که تحریم و جنگ اقتصادی تاثیری در اراده ملت ایران درمبارزه با استکبار و حمایت از انقلاب ندارد.

وی با بیان اینکه حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ستودنی است، خاطرنشان کرد:اگر چه دشمنان در چهلمین سال پیروزی انقلاب دست به هر توطئه و فشار اقتصادی زدند تا ملت ما را از انقلاب دور کنند اما امروز مردم در این راهپیمایی دشمن شکن، خشم و انزجار قلبی خود را از سیاست های پلید استکبار جهانی اعلام کردند و وفاداری خود را به آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را به جهانیان نشان دادند.

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران سراسر خیر و برکت برای ملت ایران و به خصوص مردم سیستان و بلوچستان بود و مردم قدردان نعمت انقلاب هستند و با جان و دل از انقلاب خویش حفاظت می کنند.

در ادامه شرکت کنندگان در این مراسم با آتش زدن پرچ آمریکا خشم و انزجار خود را از سیاست های استکبار جهانی و به خصوص آمریکای جنایتکار به نمایش گذاشتند.
 


مستکبران عالم بدانند این انقلاب ریشه در قلب مردم این مرز وبوم دارد
امام جمعه شهرستان چابهار در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، با اشاره به اینکه روز پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان روزی ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران ثبت شده است گفت: انقلابی که رساترین فریاد تاریخ بوده که امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.

حجت السلام والمسلمین سید محمد موسوی افزود: این انقلاب که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، که در آن ملت انقلابی ایران، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست داده و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.

وی ادامه داد: اکنون امام عزیز در کنار ما نیست ولیکن به یقین نظاره گر حمایت و پشتیبانی و اطاعت امتش از ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است و ما باید تا اخر در کنار رهبرمان باشیم.

امام جمعه چابهار بیان کرد: اینک پس از گذشت ۴۰ سال از عمر پرخیر و برکت نظام اسلامی، باید ببینیم وظیفه ما در قبال این موهبت الهی چیست و چگونه باید به تکلیف خود عمل کرده و بیشترین تلاش خود را جهت حمایت از دستاوردهای این انقلاب و تحقق اهداف متعالی آن انجام دهیم.
                                                                                                                                                                  وی با اشاره به اینکه مستکبران عالم بدانند این انقلاب ریشه در قلب مردم این مرز وبوم دارد خاطرنشان کرد: ۲۲بهمن امسال نیزصحنه ای برای تجلی شور وشعور ملت ولایتمدار و بیدار و مجاهدتهای بیدریغ فرزندان غیور بود، همانطور که شاهد هستیم می بینیم که توانستیم با وجود طرح های خباثت آمیز اجانب به قله های رفیع علم وفن آوری و پیشرفت های عظیم اقتصادی، سیاسی و نظامی دست پیدا کنیم.

حجت السلام موسوی در پاسخ به این سوال حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن چه پیامی دارد؟ گفت: بهترین پیام همین حضور یکپارچه مردم است که نشان می دهد مردم وحدت دارند و این فشارهای اقتصادی در میان مردم هیچ اثری ندارد و اقتدار ملی ما روز به روز بهتر و تقویت می شود و در صحنه بین المللی نیز قدرت جمهوری اسلامی ایران قابل انکار نیست.

وی افزود: در دهه اول انقلاب شهید بهشتی گفت " آمریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر" و امروز می بینیم که هر چقدر آمریکا از ما عصبانی تر است، مردم ما انسجامشان بیشتر شده و وحدت آنها افزایش می یابد.
 


امام جمعه اهل سنت شهرستان چابهار به خبرنگار چهاربهاران با اشاره به پیام حضور مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: با حضور مردم در صحنه راهپیمایی‌ها توطئه‌هایی که علیه جمهوری اسلامی ایران طراحی می شود خنثی خواهد شد.

مولوی بزرگزاره افزود: این حضور پرشور و باشکوه، پاسخی به توطئه‌های آمریکا علیه ملت ایران و تحرکات صهیونیست‌ها در منطقه و اعلام وحدت و یکپارچگی ایرانیان و عهد و پیمان با امام راحل برای ادامه راه و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان در تلاش برای جدایی میان امت و رهبری هستند، بیان کرد: حضور در این راهپیمایی برای خنثی کردن این خدعه‌ها بسیار اهمیت دارد و مردم با گرایش‌ها، سلایق و عقاید مختلف همان جوابی را که ابتدای انقلاب به سردمداران استکبار داده شد، با محوریت وحدت و همبستگی اعلام کردند.
 


فرماندار شهرستان چابهار به خبرنگار ما ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با اشاره به شرایط ویژه و حساس کشور گفت: امروز در شرایط بسیار حساس تاریخی قرار داریم و دشمنان ایران اسلامی به صورت شفاف به دنبال بر هم زدن امنیت کشور عزیزمان ایران هستند.
 
رحمدل بامری افزود: مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر به جهانیان اعلام کردند؛ همچنان به آرمان های انقلاب، امام خمینی (ره) و شهدا وفادار هستند.

وی با بیان این که امنیت کشور با رهنمودهای حکیمانه رهبری، خون شهدا و استقامت مردم به دست آمده است، تاکید کرد: مردم پای انقلاب و امنیت کشور تا آخرین نفس ایستاده اند و از کیان جمهوری اسلامی دفاع می کنند.
 
فرماندار چابهار با بیان این که دشمنان قصد دارند با سیاه‌نمایی نشان دهند که جمهوری اسلامی ایران در چهلمین سالگرد پیروزی با مشکل مواجه شده است، بیان کرد: امروز وظیفه تمامی ملت ایران است که برای تو دهنی زدن چون آمریکا و دشمنان انقلاب با حضور خود در راهپیمایی نشان دادند و استقلال و آزادی‎شان را از این طریق به نمایش گذاشتند.

وی خاطرنشان کرد: مردم عزیز ما همواره با هوشمندی و موقعیت شناسی خود، زمانی که دشمن زبان به تهدید باز کرده با صفوف فشرده، وحدت خود را هر سال در این مقطع مهم تاریخی به نمایش گذاشتند.

خروش مردم ولایت مدار ایرانشهر در راهپیمایی 22 بهمن

در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اقشار مختلف مردم ایرانشهر در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.

مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور باشکوه مردم ایرانشهر برگزار شد.

در این مراسم شیعه و سنی با مشت های گره کرده شعار مرگ بر امریکا را برای چهلمین سال پیاپی محکم تر و باصدایی بلندتر فریادزدند تا نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کنند.
 


حجت الاسلام سیدشجاع الدین ابطحی در این مراسم با تبریک جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران طی یک سنت الهی پیروز شد و امروز به حول و قوه الهی می گوییم اسلام سنگرهای دنیا را یکی پس از دیگری فتح خواهد کرد و امریکا محکمترین سیلی ها را در این ده سال آینده از مردم ایران خواهد خورد.

امام جمعه ایرانشهر بیان کرد: اکنون چهل 22 بهمن از آن تاریخ می گذرد اما مردم در بدترین شرایط آب و هوایی و در زیر خطر بمباران پا پس نگذاشته و در راهپیمایی شرکت کردند زیرا هر امتی برای خدا قیام کرد ازیاری خداوند بهره مند است.


 
وی خاطر نشان کرد: با شروع انقلاب اسلامی ایران توطئه امریکایی ها شروع شد همانطور که جنگ را به ملت ایران تحمیل کردند و ما را در زیر سنگین ترین تحریم ها قرار دادند اما در دل همین تحریم ها استعدادهای جوانان شکوفا شد.

حجت الاسلام ابطحی ادامه داد: سرعت پیشرفت علمی ایران 11 برابر جهان است و جزو معدود کشور دنیا در صنعت فضایی هستیم و دومین کشور ساخت پهبادهای رادارگریز هستیم و همه اینها و دهها برابر این پیشرفتها از دل تحریم  بیرون آمد چون امام آمد و فرمود ما می توانیم و روح ما می توانیم بر جوانان دمیده شد تا این کارهای محیرالعقول را انجام دهند.
 
وی تصریح کرد: نصرت الهی مطلق نیست و یاری الهی مشروط است تا زمانی که ما در راه اهداف مقدس انقلاب در صحنه باشیم یاری الهی وجود دارد.
 

 
ابطحی در پایان گفت: انقلاب اسلامی گاهی مشکلاتی دارد که از ناحیه انتخاب است و باید در انتخابات دقت کنیم زیرا اگر بخواهیم راه انقلاب را محکم پیش ببریم باید قرآن و کتاب خدا مدنظر مسئولان ما باشد و دیپلماسی خارجی ما براساس قرآن باشد.
 
ملت ما امروز ثابت کرد که حامی نظام و ولایت است
 
امام جمعه ایرانشهر گفت: مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ قاطعی به تمام دسیسه های دشمن دادند و ثابت کردند که همیشه پشتیبان نظام و ولایت هستند.

حجت الاسلام سیدشجاع الدین ابطحی در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: مردم ولایت مدار ایرانشهر با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که یاور انقلاب و نظام و رهبری هستند.

امام جمعه ایرانشهر اظهار کرد:انقلاب اسلامی ایران طی یک سنت الهی پیروز شد و امروز نیز دیدیم که مردم خوب از این سنت الهی پشتیبانی کردند.

وی تصریح کرد: مردم ما از ابتدای انقلاب در زیر خطر بمباران و در سرما و گرما پای عقب نگذاشته و در راهپیمایی شرکت کردند که این ستودنی است.

ابطحی خاطر نشان کرد: دشمنان در تمام این سالها توطئه کردند ولی انقلاب راه خود که همان مبارزه با طاغوت و استکبار است را شناخته بود و در این بهار چهلم نیز پاسخ خوبی به دشمنان دادند.

حجت الاسلام ابطحی در پایان گفت: ملت ما با تحریم توانستند این انقلاب را به شکوفایی برسانند و استعدادهای جوانان شکوفاشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۶۵۶


ارسال