پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه گفت: بدون شک این حماسه و شکوه حضور تیر خلاصی بر پیکره استکبار جهانی است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون،حجت الاسلام والمسلمین مهدی هاشمی پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: مردم انقلابی و غیور میرجاوه باحضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن باری دیگر در برابر دشمنان قسم حورده انقلاب، فریاد عزت و سربلندی ایران اسلامی را سر دادند و با اینحضور حماسی ثابت کردند که تحریم ها نمی تواند خللی در اراده ملت ایران و حمایت از انقلاب وارد کند.

وی افزود: مردم ایران اسلامی علی‌رغم توطئه‌های دشمنان با وحدت و بصیرت و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری نمایشی از وحدت و یکدلی در حمایت از انقلاب اسلامی را خلق کردند.
وی خاطرنشان کرد: این حضور حماسی در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب پاسخی محکم و دندان شکن به دشمنان و بدخواهانی است که مدعی بودند انقلاب اسلامی چهلمین سال پیروزی خود را نمی بیند اینک مردم ما چهل سالگی انقلاب اسلامی را باشکوه تر از هر سال جشن می گیرند و بدون شک این حماسه و شکوه حضور تیر خلاصی بر پیکره استکبار جهانی است.
حجت الاسلام والمسلمین هاشمی پور اذعان کرد:مردم ایران با خضور در راهپیمایی 22 بهمن، وفاداری خود به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را اعلام کردند و نشان دادندکه هرگز اجازه رخنه به صفوف به هم پیوسته حود را به دشمنان و بدخواهان نخواهند داد.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۶۶۳


ارسال