پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
مردم انقلابی و مرزدار میرجاوه در طلوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آمادند و در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حماسه ساز شدند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، به نقل ازپایگاه خبری لادیز؛مردم مرزدار میرجاوه امروز همگام با سایر ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن و با پشت سر گذاشتن چهل سال تلاش، مقاومت، حماسه و ایثار، اقتدار نظام اسلامی خود را جشن گرفتند.
همه اقشار مردم آماده اند تا بار دیگر بگویند که استکبار جهانی با تبلیغات منفی نمی‌تواند ذره‌ای از اراده مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ایجاد کند و این ملت همواره تا پای جان از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع می‌کنند.
 
رشد و استقلال اقتصادی یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است
معاون اداره کل اموراقتصاد و دارایی سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار کرد: دشمنان انقلاب قصد داشتند هر طوری شده جلوی پیشرفت کشور را بگیرند اما انقلاب اسلامی ایران با راهنمایی های رهبر انقلاب به قله های پیشرفت رسیده است امروزدشمنان دریافته اند که با جنگ سخت نمی توانند با ملت ایران مقابله کنند بنابراین درصدد هستند با جنگ نرم به مقابله با ملت ایران بپردازند.
عباسعلی رضایی افزود: نظام الهی انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بسیاری در طول این چهل سال داشته است ، رشد و استقلال اقتصادی یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی داشت دردوران ستمشاهی، ایران کشوری وابسته به خارج بود و اقتصاد ایران در دوران پهلوی به شدت وابسته به بیرون بود اما به برکت انقلاب امروزبرخلاف همه تحریم ها، ایران اسلامی یکی از رتبه های برتر جهان را داراست و به لحاظ اقتصادی در جایگاه هجدهم قرار دارد.

 وی خاطرنشان کرد: در دوران پهلوی به دلیل سیاست های اقتصادی نادرست،اقتصادی ورشکسته و وابسته به خارج از کشور داشتیم اما امروز به برکت انقلاب تمام محصولات راهبردی در داخل کشور تولید می شود و میزان تولید گندم پس از انقلاب سه برابرشده و جز 15 کشور تولید کننده گندم در جهان هستیم و همچنین ایران اسلامی جز 4 کشور تولید کنده برنج جهان محسوب می شود.
وی تاکید کرد: در سال 2018 ایران در تولید محصولات کشاورزی جز ده کشور برتر جهان بوده است و ایران اسلامی رتبه 13 صادرات گازی جهان و رتبه 14 تولید بنزین و رتبه چهارم تولید نفت خام را دارا می باشد.


 

رضایی اذعان کرد: ایران اسلامی در تولید محصول راهبردی فولاد رتبه 13 جهانی را دارد و این رتبه از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که بعد از نفت و گاز تولید و فروش فولاد بالاترین حجم تجارت جهانی را به خود اختصاص داده است.
معاون اقتصاد و دارایی اداره کل استان سیستان و باوچستان تصریح کرد: تمامی موفقیت های اقتصادی ایران اسلامی در شرایطی کسب شده است که ایران اسلامی در این چهل سال در شدیدترین تحریم های اقتصادی قرار داشته است، انقلاب اسلامی در عرصه پژوهش رتبه 16 جهانی را داراست و ایجاد دانشگاه های مختلف و پارک های علمی و فن آوری ازجمله دستاوردهای علمی جمهوری اسلامی ایران است.
وی بیان کرد: مبارزه با فقر، رفع تبعیض ها یک از شعارهای اساسی انقلاب اسلامی بود و دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه اقتصادی در استان سیستان و بلوچستان بی نظیر است و توجه ویژه ای به مردم این استان پس از انقلاب شده و یکی از استان هایی که همواره مورد توجه مسئولین انقلاب بوده، سیستان و بلوچستان است و همواره اعتبارات ویژه ای به این استان در موضوعات مختلف اختصاص یافته است.
 


در پایان شرکت کنندگان در این مراسم با آتش زدن پرچم آمریکا خشم و انزجار خود را از سیاست های استکبار جهانی و به خصوص آمریکای جنایتکار به نمایش گذاشتند.
 

 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۶۶۵


ارسال