پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹
خروش مردم ولایت مدار ایرانشهر در راهپیمایی 22 بهمن
 
در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اقشار مختلف مردم ایرانشهر در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.
به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از پهره ؛ مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور باشکوه مردم ایرانشهر برگزار شد.
در این مراسم شیعه و سنی با مشت های گره کرده شعار مرگ بر امریکا را برای چهلمین سال پیاپی محکم تر و باصدایی بلندتر فریادزدند تا نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کنند.
 
حجت الاسلام سیدشجاع الدین ابطحی در این مراسم با تبریک جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران طی یک سنت الهی پیروز شد و امروز به حول و قوه الهی می گوییم اسلام سنگرهای دنیا را یکی پس از دیگری فتح خواهد کرد و امریکا محکمترین سیلی ها را در این ده سال آینده از مردم ایران خواهد خورد.
امام جمعه ایرانشهر بیان کرد: اکنون چهل 22 بهمن از آن تاریخ می گذرد اما مردم در بدترین شرایط آب و هوایی و در زیر خطر بمباران پا پس نگذاشته و در راهپیمایی شرکت کردند زیرا هر امتی برای خدا قیام کرد ازیاری خداوند بهره مند است.


 
وی خاطر نشان کرد: با شروع انقلاب اسلامی ایران توطئه امریکایی ها شروع شد همانطور که جنگ را به ملت ایران تحمیل کردند و ما را در زیر سنگین ترین تحریم ها قرار دادند اما در دل همین تحریم ها استعدادهای جوانان شکوفا شد.
حجت الاسلام ابطحی ادامه داد: سرعت پیشرفت علمی ایران 11 برابر جهان است و جزو معدود کشور دنیا در صنعت فضایی هستیم و دومین کشور ساخت پهبادهای رادارگریز هستیم و همه اینها و دهها برابر این پیشرفتها از دل تحریم  بیرون آمد چون امام آمد و فرمود ما می توانیم و روح ما می توانیم بر جوانان دمیده شد تا این کارهای محیرالعقول را انجام دهند.
 
وی تصریح کرد: نصرت الهی مطلق نیست و یاری الهی مشروط است تا زمانی که ما در راه اهداف مقدس انقلاب در صحنه باشیم یاری الهی وجود دارد.
 

 
ابطحی در پایان گفت: انقلاب اسلامی گاهی مشکلاتی دارد که از ناحیه انتخاب است و باید در انتخابات دقت کنیم زیرا اگر بخواهیم راه انقلاب را محکم پیش ببریم باید قرآن و کتاب خدا مدنظر مسئولان ما باشد و دیپلماسی خارجی ما براساس قرآن باشد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۶۷۹


ارسال