تقدیر فرماندار ایرانشهر از حضور مردم در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

22 بهمن 1397 ساعت 18:09

فرماندار ایرانشهر در پیامی از حضور حماسی و معنادار مردم بزرگوار و ولایت مدار شهرستان ایرانشهر در جشن باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر کرد.


به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از پهره ؛ نبی بخش داوودی، فرماندار ایرانشهر در پیامی با قدردانی از حضور حماسی و معنادار مردم بزرگوار و ولایت مدار شهرستان ایرانشهر در جشن باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تصریح کرد: راهپیمایی پرشکوه شما مردم همیشه در صحنه شهرستان ایرانشهر در یوم الله 22 بهمن برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان افزود.

متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 خسته مباد گامهای استوارتان، سربلند باد پرچم همت و آزادگی تان، درود خدا بر عزم راسخ و بصیرت بی همتایتان که همیشه در لحظه‌ی نیاز،‌ صحنه رویارویی با بد دلان و بدخواهان را عرصه‌ی پیروزی حق میسازد و نمایشگاهی از عزت و عظمت می آراید.

راهپیمایی پرشکوه شما مردم همیشه در صحنه شهرستان ایرانشهر در یوم الله 22 بهمن برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان افزود و یک بار دیگر نشان داد که مردمان شریف این دیار  همانند همه ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی، آرمان ها و دست آوردهای امام راحل (ره) ، شهدای عزیز و لبیک گویی به ندای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)همیشه مصمم اند.

حضور باشکوه و پر از شور شما مردم شریف ایرانشهر که بار دیگر یکی از بی‌نظیرترین حماسه‌های حضور مردمی را خلق کرد، نشانگر تصویر بی‌بدیلی از وحدت، همبستگی، هوشمندی و بیداری مردمی بود که موجبات حفظ، تثبیت و تقویت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم کرده است.

اینجانب ضمن بزرگداشت سالگرد پیروزی شكوهمند و افتخار آمیز انقلاب اسلامی از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم شهید پرور شهرستان ایرانشهر كه در راهپیمائی شکوهمند یوم الله 22 بهمن با حضور آگاهانه ضمن نمایش اقتدار، همبستگی و وحدت مردم شهرستان که در حقیقت تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی بود صمیمانه تقدیر و تشكر می نمایم.

داوودی
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر

انتهای پیام/


کد مطلب: 108682

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/108682/تقدیر-فرماندار-ایرانشهر-حضور-مردم-جشن-چهلمین-سالگرد-پیروزی-انقلاب

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/