دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ,16 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۸
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انجام شد؛
بیانیه اقشار مختلف مردم دلگان در آستانه راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن
 
اقشار مختلف مردم دلگان در آستانه راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن ۹۷ و دعوت از آحاد مردم و اعلام‌آمادگی به منظور حضور با شکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه بیانیه صادر کردند.
به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از صدای بلوچ، در بیانیه مردم شهرستان دلگان آمده است؛
۲۲ بهمن سرآغاز برافراشته شدن پرچم الله بر امت اسلامی و بیداری مستضعفان برکشور و ملت بزرگ ایران و بر جمیع مسلمانان و محرومان مبارک باد. حضرت امام خمینی(ره) بهمن ماه، شور انگیزترین ماه خدا در سرزمین عشق و پاکی، یادآور حماسه و رشادت بزرگ مردانی از تبار نیکان و صالحان به رهبری پیری عارف است و بیست و دومین روز آن، برگ زرینی است که هر خطش مزین به نام لاله های سرخ قیام امام خمینی(ره) است .

دشمنان بدانند که این ملت و مسئولان کشور، در چهلمین سااگرد پیروزی انقلاب همانند همیشه و طی ۴۰ سال گذشته تاکنون، در مقابل توطئه ها و موج‌سواری دشمن و بحران سازی وآشوب استکبار جهانی، ضمن حفظ هوشیاری و ولایتمداری و پایبندی به آرمانهای والای شهدا، ساکت نمی نشینند .

خداوند را به خاطر نعمتِ اتحاد و انسجام و بصیرت شاکریم و همچنان در برابر فتنه‌ها، نقشه‌ها و توطئه‌های شیطانی نظام سلطه و صهیونیسم، چونان کوه استوار هستیم و با تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب و با وحدت و یکدلی از تمام پیچ های تاریخی و ناملایمات زمان، به سمت نور و روشنی، با سربلندی و ابهت تمام رهسپار خواهیم شد و همراه و همگام دولتمردان خدوم با عزمی راسخ در راستای توسعه، پیشرفت، امیدافرینی و ابادانی سرزمین اسلامی مان تلاش خواهیم کرد .

اکنون که در چهلمین سال از عمر پربرکت انقلاب و آستانه سالروز آن حماسه مردمی و خدایی، و در ایامی که اوج افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است قرار داریم، ما معتمدین، ریش سفیدان، سران طوایف، علمای شیعه و سنی، شوراهای اسلامی، دهیاران، نخبگان و همه احاد شهرستان ولایتمدار دلگان با شرکت باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ با حضوری هوشیارانه،‌ تجدید میثاق با آرمان های والای حضرت امام خمینی (ره) و بیعت مجدد با مواضع حکیمانه مقام معظم رهبری، عزم، عزت و عظمت ملت سرافراز ایران اسلامی را به نمایش در می آورده و برای نشان دادن عـزت و عظمـت ایران اسـلامی و حفظ ثبات و امنیت نظام اسلامی و وحدت از هیچ گونه کوششی دریغ نخواهیم کرد .

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۶۸۳


ارسال