پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ,17 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۴
امام جمعه اهل سنت اسفند دلگان :
22 بهمن روز یاس و ناامیدی دشمن از مردم است/ اعلام انزجار از سیاست های استکبار جهانی در راهپیمایی روز گذشته
 
امام جمعه اهل سنت اسفند دلگان گفت:مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال از سیاست های استکبار جهانی اعلام انزجار کردند.
به گزارش عصرهامون، مولوی بلال مقدسیان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به حضور گسترده و باشکوه مردم شهرستان دلگان در راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: مردم این منطقه در طول تاریخ چهل ساله انقلاب اسلامی همیشه در عمل نشان داده اند که پشتیبان و همراه ولایت فقیه و رهبری بوده و هستند.
وی با بیان اینکه روز گذشته هم با این حضور عظیم و اقتدار آمیز خود، بار دیگر با امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدا تجدید پیمان کردند، افزود: مردم دلگان 22 بهمن ماه امسال را مانند سایر نقاط کشور برای دشمنان ایران و اسلام به روز یأس و نومیدی تبدیل کردند.
امام جمعه اهل سنت اسفند دلگان بیان کرد: مردم بار دیگر با حضور خود پشتیبانی خود را از انقلاب اسلامی ایران نشان دادند و با حضور معنادار خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند.
وی ادامه داد: شرکت‌کنندگان در راهپیمایی روز گذشته با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر رژیم صهیونیستی، مرگ بر آل‌سعود خائن، انزجار خود را از دنیای استکبار اعلام کردند.
مولوی مقدسان گفت: قطعا این حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دستاورد بسیار بزرگی برای کشور است.
امام جمعه اهل سنت اسفند دلگان خاطرنشان کرد: قطعا حضور آگاهانه مردم و مسئولان این شهرستان ضمن نمایش اقتدار و همبستگی، بار دیگر وحدت بی نظیری را در شهرستان دلگان رقم زد.
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۶۹۱
مرجع : عصرهامون


ارسال