يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ,21 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۸
زنان در پیروزی انقلاب نقش بسزایی داشتند
 
فرماندار میرجاوه گفت:زنان در پیروزی انقلاب نقش بسزایی داشتند، بانوان یکی از ارکان اساسی جامعه هستند و تاثیر بسزایی در موفقیت های جامعه دارند و از ابتدای انقلاب با حضور در تمامی صحنه ها، خود را اثبات کرده اند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون،  به نقل از پایگاه خبری لادیز؛نشست بانوان فرهیخته شهرستان میرجاوه با فرماندار در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
فرماندار میرجاوه در این جلسه با بیان اینکه جایگاه زن و ارزش مهر مادری در دین مبین اسلام بر کسی پوشیده نیست، اظهار کرد:  مسئولیت خطیر تربیت انسانها بر عهده زن به عنوان کانون مهر، محبت، تجلى مهرورزى و صبورى گذاشته شده است اما امروز بانوان در کنار مسئولیت مادری و همسری، پست های کلیدی در شهر ها ، استان و حتی کشور را نیز به عهده دارند.
فرهادسرحدی افزود: نقش آفرینی و ادای وظیفه در قبال جامعه ، نوعی جهاد است و بانوان شهرستان باید با احساس مسولیت ، مشارکت فعال در اجتماع داشته باشند چرا که بانوان به عنوان ایفا کنندگان نقش مادر و همسر و خواهر در جامعه می توانند بر فضای خانواده تاثیر بسزایی داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: زنان در پیروز ی انقلاب نقش بسزایی داشتند، بانوان یکی از ارکان اساسی جامعه هستند و تاثیر بسزایی در موفقیت های جامعه دارند و از ابتدای انقلاب با حضور در تمامی صحنه ها، خود را اثبات کرده اند.

سرحدی تاکید کرد: با استفاده از ظرفیت های بانوان و نقش الگویی آنها در جامعه با همدلی و همراهی همه بانوان می توانیم شاهد توسعه و پیشرفت شهرستان در عرصه های مختلف باشیم چرا که بانوان از بروز بسیاری از آسیب های اجتمایی و تنش ها در خانواده جلوگیری کرده و نقش کلیدی را در مسایل اجتماعی بازی کنند .

در این جلسه تعدادی از بانوان به نمایندگی از بانوان نظرات و پیشنهادات خود را در موضوعات مختلف از جمله  ارتقاء شغلی ، نشاط اجتماعی و غیره ارائه کردند.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۷۰۹


ارسال