دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۷
افتتاح ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان فنوج
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: این پروژه با زیربنای 850 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال در فضایی مناسب و استاندارد احداث و تجهیز گردیده است.
به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از پهره ؛ صبح امروز با حضور نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر، استاندار سیستان و بلوچستان،رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، مدیر شبکه بهداشت و درمان فنوج،فرماندار و اعضای شورای اداری،معتمدین و روحانیون شهرستان فنوج ستاد شبکه بهداشت و درمان این شهرستان افتتاح و بهره برداری رسید.

دکتر محمدمهران امینی فرد رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در آیین افتتاح این پروژه در گفت و گو با خبرنگار پهره اظهار کرد: این پروژه با زیربنای 850 مترمربع و اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال به منظور ارائه خدمات اداری به مراجعین و شهروندان در فضایی مناسب و استاندارد احداث و تجهیز گردیده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر افزود: باتوجه به شرایط ویژه شهرستان فنوج و لزوم ارتقاء شاخص های بهداشتی و درمانی متناسب با جمعیت و ارائه خدمات کیفی به شهروندان علاوه بر این پروژه شاهد افتتاح آزمایشگاه رفرانس شهرستان،احداث و تجهیز مرکز فوریتهای پزشکی شهرستان و کلنگ زنی فاز اول بیمارستان 64 تختخوابی فنوج هستیم که جمعا اعتباری بالغ بر 85میلیارد ریال برای آنها هزینه شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۷۶۱


ارسال